Sobota 15-12-2018, imieniny Waleriana, Celiny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Mirosława Dańczyszyn nauczycielem roku

Elbląg, Mirosława Dańczyszyn nauczycielem roku Zwycięzcy konkursu Nauczyciel Roku 2006.

Minister Edukacji Narodowej i „Głos Nauczycielski” nagrodzili laureatów konkursu „Nauczyciel Roku 2006”. W gronie 13 najlepszych nauczycieli w kraju jury konkursu zaliczyło elblążankę Mirosławę Dańczyszyn - nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 14 w Elblągu.

- Mirosława Dańczyszyn uczy języka niemieckiego, swoją pasją potrafiła zarazić uczniów, którzy rokrocznie sięgają po najwyższe laury w ogólnopolskich konkursach i olimpiadach
     z języka niemieckiego, np. „Deutschfreund” czy „Sprachdoktor” - wylicza jej zasługi rzecznik prezydenta Elbląga Agnieszka Staszewska. - Opracowała autorski program pracy z uczniem zdolnym. Potrafi prowadzić zajęcia tak, że uczniowie zdolni nie mogą się nudzić, uczniowie słabi otrzymują dodatkową pomoc, wszyscy aktywnie uczestniczą w lekcji. Dzięki niej język niemiecki jest najbardziej lubianym przedmiotem w SP 14, a dodatkowe zajęcia pozalekcyjne z tego przedmiotu przyciągają dziesiątki dzieci. Założyła w szkole Klub Europejski, jej uczeń zdobył w 2004 r. pierwsze miejsce w Międzynarodowym Konkursie na Logo Rozszerzonej Europy. Jest świetnym nauczycielem wychowawcą, współautorem Szkolnej Sieci Pomocy, współorganizuje wiele akcji charytatywnych na rzecz osób potrzebujących pomocy, pełniła funkcję rzecznika praw ucznia. Organizuje też piękne imprezy kulturalne i rozrywkowe w szkole, międzyszkolne konkursy z języka niemieckiego, konkursy o tematyce europejskiej, reżyseruje przedstawienia teatralne dla dzieci w języku niemieckim. Jest uwielbiana przez dzieci i rodziców.
     Minister Edukacji Narodowej, oprócz nagrody rzeczowej dla Mirosławy Dańczyszyn oraz Szkoły Podstawowej nr 14, przyznał szkole Certyfikat Jakości „Szkoła Na Medal”.
     W relacji radiowej o swojej pracy zawodowej mówi Mirosława Dańczyszyn:
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem