Środa 17-10-2018, imieniny Ignacego, Wiktora
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młode talenty plastyczne poszukiwane!

Cechy charakterystyczne to entuzjazm, chęć zdobywania wiedzy i rozwijania talentu. Dodatkowym atutem może być aktywność, twórczy zapał oraz zaangażowanie. Jeśli to twoje dobre strony to musisz koniecznie odwiedzić Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym.

Już niebawem przed uczniami trzecich klas gimnazjum poważne decyzje. Chodzi oczywiście o wybór dalszej drogi edukacji. Dusze artystyczne, pragnące się rozwijać w kierunku plastycznym zapraszamy do nauki w Liceum Plastycznym w Gronowie Górnym.
     Mała, kameralna placówka zapewnia swoim uczniom zarówno miłą atmosferę, jak i doskonałe warunki do nauki oraz rozwijania pasji. A dzieje się u nas sporo!
     Już 11 marca rusza bezpłatny kurs z rysunku i malarstwa, przygotowujący do egzaminu wstępnego do Liceum Plastycznego. W trakcie zajęć będzie można podszkolić swój warsztat plastyczny oraz zapoznać się z wymaganiami egzaminacyjnymi.
     Niebawem teren naszej szkoły kolejny raz zamieni się w plac budowy. A wszystko, dzięki funduszom Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz powiatu elbląskiego na projekt adaptacji budynku gospodarczego. Otrzymane dofinansowanie pozwoli stworzyć nowe pracownie – rysunku i malarstwa, rzeźby i technik graficznych. Pracujemy więc wytrwale nad polepszeniem warunków nauki i pracy w naszej szkole.

 


     W roku szkolnym 2009/2010 planujemy nabór do dwóch klas Liceum Plastycznego o specjalnościach: reklama wizualna i techniki graficzne. Gwarantujemy naukę na wysokim poziomie, możliwość rozwoju artystycznego. Swoim uczniom proponujemy zajęcia dodatkowe, w tym roku są to techniki graficzne – w pierwszym semestrze uczniowie pracowali nad linorytem, w drugim będzie to drzeworyt. Staramy się zapewnić także rozwijanie warsztatu plastycznego w różnych formach. W tym roku uczniowie obecnej klasy pierwszej wyjadą do Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, gdzie pod okiem nauczycieli akademickich będą mogli ulepszać swoją technikę pracy.
     Nie lada gratką artystyczną będzie czerwcowy plener artystyczny – tydzień spędzony na obcowaniu ze sztuką i naturą. Dodam tylko, że pomysłów na artystyczne spędzanie czasu naprawdę nie brakuje, a wszystko po to, by absolwent Liceum Plastycznego był świadomym odbiorcą kultury z ukształtowanym warsztatem artystycznym i otwartą drogą na uczelnie wyższe.
     
     Więcej informacji oraz zapisy na zajęcia na stronie: liceumplastyczne.elblag.com.pl lub zs-gronowo.elblag.com.pl. Istnieje również możliwość zapisów pod numerem telefonu: 055 233 31 76.
     
     

-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------

Dominika Lewicka-Klucznik
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl