Niedziela 20-01-2019, imieniny Fabiana, Sebastiana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Można już składać wnioski

 
Elbląg, Można już składać wnioski fot. arch. AD
Rek

W związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych informujemy, że organizacją udostępniania stanowisk na zajęcie pasa drogowego na działalność handlową przy cmentarzu przy ul. Kościuszki i ul. Agrykola w Elblągu, zgodnie ze swoimi kompetencjami, zajmuje się Departament Rozwoju, Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Wnioski na zajęcie pasa drogowego w celu ustawienia stanowisk handlowych należy składać w siedzibie Departamentu Rozwoju, Inwestycji i Dróg, Pion ds. Zarządzania Drogami przy ul. Czerwonego Krzyża 2, do dnia 3 października br.
     We wniosku należy określić powierzchnię zajęcia pasa drogowego pod stanowiska handlowe oraz okres zajęcia. Planujemy, że handel w okresie święta Wszystkich Świętych będzie odbywał się w dniach od 25 października  do 3 listopada. Wnioski dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu (link do strony: http://um-elblag.samorzady.pl/art/id/15165) lub w siedzibie Departamentu Rozwoju, Inwestycji i Dróg, Pion ds. Zarządzania Drogami przy ul. Czerwonego Krzyża 2, pok. nr 6.
     Opłata za zajęcie pasa drogowego na prawach wyłączności w celu prowadzenia działalności handlowej stanowi iloczyn metrów kwadratowych powierzchni zajętej pasa drogowego, liczby dni zajmowania pasa drogowego i stawki opłaty ustalonej uchwałą Nr XI/305/2011 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 29 grudnia 2011 r. w sprawie ustalenia opłat za zajęcie pasa drogowego na cele niezwiązane z budową, przebudową, remontem, utrzymaniem i ochroną dróg publicznych w granicach administracyjnych miasta Elbląga, z późn. zm. Stawka opłaty za zajęcie 1m2 za dzień wynosi 10 zł.
     Jednocześnie informujemy, że losowanie stanowisk handlowych przy ul. Kościuszki i ul. Agrykola (zgodnie z zasadami udostępniania stanowisk na zajęcie pasa drogowego na działalność handlową) zostanie przeprowadzone w dniu 13 października br., o godzinie 10 00, w sali 301 w siedzibie Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności 1 w Elblągu. Po tym dniu zostaną wydane decyzje administracyjne zezwalające na działalność handlową w związku ze świętem Wszystkich Świętych.
     
     Szczegółowe informacje można uzyskać w Departamencie Rozwoju Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego w Elblągu przy ul. Czerwonego Krzyża 2, I piętro, pok. 6
     tel. 55 239 32 96; 55 239 32 43
Łukasz Mierzejewski, UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

OKOWOKO s.c.
Bezpłatne badanie wzroku
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Płyn Hayne