UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Elektorat PIS żąda dużego pola i koncertów discopolo w Elblągu. To jest jedyna wielka kultura! Zenek, Sławomir, to jest wspaniała solidna muzyka z głębią, a nie jakiś rock, czy jeszcze poważna dla snobów. Prawdziwi mistrzowie muzyki komponują discopolo dla elektoratu PIS. No i jeszcze czasami dla największych koneserów i znawców jeszcze jest wspaniały - Polski RAP.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 12
  True-music(2019-01-22)
 • To jest mowa nienawisci wyrazona w stosunku do grupy osob. Zglaszam sprawe.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 4
  PanPolicjant(2019-01-22)
 • @True-music - Pisowcy związani dawniej z radiową Trójką odeszli z tej stacji i kiedy ona kontynuowała staczanie się pod rządami zaKODowanej upolitycznionej Jethon za rządów PO/PSL tworzyli własne radio. Weź je niepoważny ludku znajdź i posłuchaj jaką oni puszczają muzykę. Poza tym Policjant słusznie zauważył, że siejesz mowę nienawiści. PS Co prawda pisowcem nie jestem, ale na Dudę zagłosowałem, a słucham metalu. .. i tak jakby muzyki poważnej. A ty teraz otwórz pseudo encyklopedię Wikipedia i sprawdź gdzie na "trójkącie aksjomatycznym" Tagg'a znajduje się rock, a gdzie disco polo. Niepozdrawiam troll'a.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  Kresowy(2019-01-22)
 • @PanPolicjant - To jest mowa śmiechu z bezsilności.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 2
  (2019-01-22)
 • @Kresowy - Emisja discopolo w publicznych mediach powinna być karana, to po pierwsze. Nie da się słuchać Trójki, pojawiające się co godzina wiadomości powodują odruch bezwarunkowy, że można spaść z krzesła i sobie coś złamać. Nie można za uczestnictwo w wyborach, w głównych programach PR i TVP, odpłacać elektoratowi ich muzyką, kosztem innych, którzy tej muzyki nie trawią, gdyż opłacam obowiązkowy abonament i czuje się oszukiwany. Zlikwidować abonament i wtedy niech gra tam cokolwiek, ja zadowolę się muzyką która lubię, na przykład ze Spotify. Lecz rzetelnie od lat płace (245 zł) rocznie i chcę mieć też coś dla siebie w tym publicznym kołchoźniku. Gdybym nie płacił abonamentu, przeznaczyłbym te pieniądze na porządną muzykę z internetu. Ja pozdrawiam dla odmiany.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 1
  (2019-01-22)
 • Obrażasz (w sumie niezbyt mądry) elektorat PiS, kiedy dostajesz na to odpowiedź, zmieniasz temat. A może to był ktoś inny? :) Owszem, abonamentu nie powinno być, ale w warunkach wolnorynkowych discopolo miałoby sporo do powiedzenia. Możesz to pamiętać lub nie, ale to Polsat propagował je jako pierwszy. Jako fan ciężkich gatunków metalu wiem najlepiej, że. .. każdemu podoba się to co się podoba, a dla innych może to być nie do zniesienia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 1
  Kresowy(2019-01-22)
 • Ale czub.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  alfik45(2019-01-23)
Reklama