Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Muzycznie w "Światowidzie"

 
Elbląg, Muzycznie w "Światowidzie" fot. nadesłana

Młodzi wokaliści szlifują swój talent w CSE „Światowid” w Elblągu pod kierunkiem Macieja Skrzypczaka. Chcesz do nich dołączyć? Przyjdź na przesłuchania, które odbędą się 7 i 10 września.

O „Skaczących Nutkach” słyszało wielu. Występowali m.in. w „Światowidzie” z mini koncertem kolęd, wzięli udział w nagraniu płyty „Kolędowanie”, a także zaśpiewali podczas Elbląskiego Dnia Psa. To właśnie w ramach rekcji wokalnych powstają dziecięce i młodzieżowe zespoły, których można posłuchać podczas różnych wydarzeń, nie tylko kulturalnych.
     Nabór do sekcji oraz przesłuchania odbędą się 7 i 10 września o godz. 17.00 w sali muzycznej CSE „Światowid” (II piętro).
     Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu. W poniedziałki i czwartki, w godz. od 16.30 do 17.30, zaplanowano warsztaty dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat. W godz. od 17.40 do 18.40 – dzieci w wieku od 9 do 13 lat. Terminy spotkań młodzieży 14-19 lat zostaną uzgodnione z uczestnikami. Odpłatność za zajęcia wynosi 40 zł za miesiąc/os.
     
     Instruktor - Maciej Skrzypczak
     
     Maciej Skrzypczak od 2003 r. jest Kapelmistrzem Orkiestry Garnizonowej Wojsk Lądowych w Elblągu. Absolwent Wojskowego Liceum Muzycznego w Gdańsku, Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz wydziału dyrygentury Akademii w Gdańsku. Pod jego dyrygenturą Elbląska Orkiestra uzyskała szereg nagród.
     
Sylwia Warzechowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem