Poniedziałek 19-11-2018, imieniny Salomei, Seweryna
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

My, elblążanie...

Elbląg, My, elblążanie...

My, elblążanie, wybraliśmy Radę Miasta, wybraliśmy nowego Prezydenta. Za cztery lata ocenimy ich pracę. Ja również, mimo że będę w gronie ocenianych. Bo jako radny podlegam Państwa ocenie, jako elblążanin – będę oceniał innych i siebie. Dziękuję za Państwa głosy, za zaufanie, które we mnie pokładacie. Dziękuję również za głosy, które otrzymała Platforma Obywatelska.

To zaufanie przełożyło się na liczbę radnych. Wszyscy w nowej Radzie mamy tę świadomość i świadomość olbrzymiej odpowiedzialności. Oto po 12 latach mieszkańcy naszego miasta zdecydowali się zmienić sytuację w Elblągu.
     Głęboko wierzę, że nam, elblążanom, się uda, że wspólnymi siłami doprowadzimy do tego, by w Elblągu żyło się lepiej – zwłaszcza młodym i seniorom. By było to miasto, z którego nie trzeba wyjeżdżać „za chlebem” czy na studia. By było to miasto, w którym ludzie chcą i przede wszystkim mogą realizować swe pasje, planować swoje życie.
     Dla mnie Elbląg jest już takim miastem – tu pracuję od lat i tu realizuję marzenia. I wiem, że jest to możliwe. Czasem trzeba tylko w tym pomóc. Jako radny zrobię wszystko, by tak się stało, by ludzie z pomysłami mieli szansę tu je realizować.
     Ostatnio w CSE „Światowid” na Forum Debaty Publicznej spotkali się ludzie, którzy odnieśli zawodowy sukces, którzy dają pracę tysiącom innych. Konkluzją rozmów było stwierdzenie Pawła Olechnowicza, prezesa Grupy Lotos, że w Elblągu są zdolni ludzie, ale brakuje ducha przedsiębiorczości. Wierzę, że Prezydent i Radni nowej kadencji zrobią wszystko, by tego ducha obudzić.
     Wiem, że niezbędne są nowe miejsca pracy. Sam zarządzam instytucją i wciąż zabiegam o to, by je regularnie tworzyć.
     Jestem u progu pracy radnego, ale już gwarantuję Państwu, że będę ciężko pracował, że będę konsekwentny, że będę słuchał Państwa pomysłów. Wiem, że w Elblągu jest wiele rzeczy do zrobienia. Moje doświadczenia w pracy z młodzieżą, w zdobywaniu funduszy pozabudżetowych, w organizowaniu wydarzeń nie tylko kulturalnych, ale i sportowych czy w kierowaniu firmą może się przydać. Dlatego chcę swą radą służyć innym.
     Popierać będę wszystkie inicjatywy służące poprawie sytuacji mieszkańców Zawodzia, ułatwianiu przedsiębiorcom zakładania firm, zachęcaniu biznesmenów do inwestowania w Elblągu czy ożywieniu elbląskiego portu.
     Nam, elblążanom, godne życie w pięknym mieście po prostu się należy.
     
Antoni Czyżyk      
 
     
 
     ---------- Ogłoszenie płatne ----------
 
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl