Wtorek 11-12-2018, imieniny Damazego, Daniela
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Na ferie do szkoły

Dzieci i młodzież pozostające w mieście mogą spędzić wolny czas we własnej szkole.

Większość elbląskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich pozostanie otwarta w czasie zbliżających się ferii zimowych. Dla wszystkich chętnych w różnych placówkach oświatowych będą prowadzone m.in. zajęcia sportowe, plastyczne, teatralne. Będzie też można podszkolić znajomość języków obcych i programów komputerowych, a także poznać podstawy fotografii. Dla słabszych uczniów przeznaczone są zajęcia fakultatywne i wyrównawcze.
     W ramach współfinansowanej przez Urząd Miejski akcji, w szkołach podstawowych nr 1, nr 6, nr 9 i nr 16 organizowane są półzimowiska. Opieką mają być objęte przede wszystkim dzieci pochodzące z rodzin dysfunkcyjnych, żyjących w trudnych warunkach materialnych, natomiast wolne miejsca przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych. Zajęcia będą się odbywać w godzinach 7.30 -15.30. Program, przygotowany przez organizatorów, przewiduje zabawy sportowo - rekreacyjne, wycieczki, zajęcia plastyczne oraz konkursy.
     
     O innych propozycjach spędzenia wolnego czasu podczas ferii przeczytasz także w artykułach: "Filmy za jeden uśmiech", "Ferie ze Światowidem", "Ferie z harcerzami" "Twórczy trening" oraz "Pewnego razu..."
DD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • No taaak... A co na to wszystko powie J. Glemp?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ada(2004-02-08)
 • Cytat z Karty Nauczyciela , która obowiązuje i stanowi stan prawny Art. 64. 1. Nauczycielowi zatrudnionemu w szkole, w której w organizacji pracy przewidziano ferie letnie i zimowe, przysługuje urlop wypoczynkowy w wymiarze odpowiadającym okresowi ferii i w czasie ich trwania. 2. Nauczyciel, o którym mowa w ust. 1, może być zobowiązany przez dyrektora do wykonywania w czasie tych ferii następujących czynności: 1) przeprowadzania egzaminów; 2) prac związanych z zakończeniem roku szkolnego i przygotowaniem nowego roku szkolnego; 3) opracowywania szkolnego zestawu programów oraz uczestniczenia w doskonaleniu zawodowym w określonej formie. Czynności, o których mowa w pkt 1-3, nie mogą łącznie zająć nauczycielowi więcej niż 7 dni. Proszę zauważyć że nie występuje tu żadna z czynności o których mowa w artykule. Nauczyciele w elbląskich szkołach zostali zmuszeni do przyjścia na zajęcia, oczywiście wszystko w "czynie społecznym"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Ed(2004-02-08)
 • Ed - to wszystko jeszcze nic - NAUCZYCIELE W TYM ROKU MAJA TO ZROBIC ZA DARMO - to jest nowy czyn społeczny
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2004-02-08)
 • no to ile nauczyciele mają urlopu wypoczynkowego płatnego?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2004-02-09)
 • jakbyś musiał uczyć takich gląbów- to po I semestrze nauczyciel musi się zregenerować
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2004-02-09)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Wypożyczalnia aut HADM Gramatowski
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej
Samochody używane HADM Gramatowski
Serwis i oryginalne części Seat