Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Na rok do Niemiec

Chętni do pomocy w instytucjach socjalnych i centrach młodzieżowych mogą wyjechać na rok do Niemiec, gdzie otrzymają bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie oraz kieszonkowe i ubezpieczenie.

Fundacja im. Roberta Schumana zaprasza młodzież w wieku od 18 do 25 lat do udziału w programie „Wolontariat – Budowanie Mostów w Europie”.
     - Program ten umożliwi młodym ludziom odbycie wolontariatu socjalnego za granicą – napisali współorganizatorzy wyjazdu do Niemiec z Fundacji im. Roberta Schumana. – Przez okres 12 miesięcy wolontariusze angażują się społecznie pracując w instytucjach socjalnych i centrach młodzieżowych. Służba odbywa się w takich placówkach jak: domy dziecka, przedszkola, ośrodki pomocy socjalnej, domy spokojnej starości, schroniska dla azylantów, ośrodki dla niepełnosprawnych itd.
     Od wolontariuszy zainteresowanych rocznym wyjazdem do Niemiec nie wymagana jest znajomość języka – ważne są predyspozycje i zaangażowanie społeczne. Podczas sześciotygodniowego okresu przygotowania kandydaci przejdą intensywny kurs nauki niemieckiego.
     Wyjazd do Niemiec planowany jest na 1 września br. Wolontariusze na miejscu będą mieli zapewniony wikt i opierunek, otrzymają także kieszonkowe, zwrot kosztów podróży i ubezpieczenie.
     Zainteresowani wyjazdem powinni nadesłać do Fundacji następujące dokumenty: list motywacyjny, życiorys, krótkie referencje, potwierdzenie działalności społecznej (jeśli taka miała miejsce) oraz podać dokładne dane wraz z numerem telefonu i adresem e-mail.
     W połowie marca w Warszawie odbędzie się dwudniowe seminarium, podczas którego po indywidualnych rozmowach z kandydatami zostanie ustalona ostateczna lista uczestników programu.
     Zgłoszenia należy przesłać do końca lutego na adres: „WOLONTARIAT”, Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Al. Ujazdowskie 37/5, 00-540 Warszawa.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW BIZNES
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Hosting WWW START
Czytnik kart kryptograficznych