Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Na Straży Życia"

 
Elbląg, „Na Straży Życia" fot. nadesłana
Rek

31 maja odbyła się kolejna akcja zbiórki krwi, zorganizowana przez Klub HDK PCK przy Placówce Straży Granicznej w Braniewie. 21 osób na rzecz potrzebujących oddało blisko 9,5 litra tego cennego leku.

Akcję krwiodawstwa przeprowadzili pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie - Oddział Terenowy w Elblągu. Koordynatorem głównym akcji jest Zespół ds. Popularyzacji Honorowego Krwiodawstwa w Straży Granicznej.
„Na Straży Życia” – Akcja Honorowego Oddawania Krwi z okazji XXV-lecia Straży Granicznej to cykl przedsięwzięć podejmowanych przez krwiodawców i Kluby Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w poszczególnych jednostkach organizacyjnych Straży Granicznej i innych służb mundurowych, a także urzędów państwowych i organizacji biorących udział w akcji.
     Akcja ma na celu popularyzację honorowego krwiodawstwa i dawstwa szpiku kostnego oraz pozyskanie nowych krwiodawców w oparciu o zasady działania i statut Polskiego Czerwonego Krzyża i ukazanie niecodziennego aspektu służby strażnika granicznego. Funkcjonariusz państwowy dbając o porządek prawny i publiczny, niesie pomoc i ratuje ludzkie życie. Wszystkie inicjatywy podejmowane przez straż graniczną w odbiorze społecznym powinny być utożsamiane z honorem, bezinteresownością i humanitaryzmem - wartościami nadrzędnymi, zgodnymi z zasadami etyki funkcjonariusza państwowego.
     Dziękujemy wszystkim honorowym dawcom krwi za udział w tak szczytnym przedsięwzięciu i oczekujemy wsparcia w kolejnych zbiórkach tego cennego daru życia.
por. SG Mirosława Aleksandrowicz, koordynator Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naszywki
Polar z haftem
Czapka z nadrukiem
Naszywka HERB ELBLĄGA