Czwartek 15-11-2018, imieniny Alberta, Leopolda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

„Na Straży Życia"

 
Elbląg, „Na Straży Życia" fot. nadesłana
Rek

31 maja odbyła się kolejna akcja zbiórki krwi, zorganizowana przez Klub HDK PCK przy Placówce Straży Granicznej w Braniewie. 21 osób na rzecz potrzebujących oddało blisko 9,5 litra tego cennego leku.

Akcję krwiodawstwa przeprowadzili pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie - Oddział Terenowy w Elblągu. Koordynatorem głównym akcji jest Zespół ds. Popularyzacji Honorowego Krwiodawstwa w Straży Granicznej.
„Na Straży Życia” – Akcja Honorowego Oddawania Krwi z okazji XXV-lecia Straży Granicznej to cykl przedsięwzięć podejmowanych przez krwiodawców i Kluby Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w poszczególnych jednostkach organizacyjnych Straży Granicznej i innych służb mundurowych, a także urzędów państwowych i organizacji biorących udział w akcji.
     Akcja ma na celu popularyzację honorowego krwiodawstwa i dawstwa szpiku kostnego oraz pozyskanie nowych krwiodawców w oparciu o zasady działania i statut Polskiego Czerwonego Krzyża i ukazanie niecodziennego aspektu służby strażnika granicznego. Funkcjonariusz państwowy dbając o porządek prawny i publiczny, niesie pomoc i ratuje ludzkie życie. Wszystkie inicjatywy podejmowane przez straż graniczną w odbiorze społecznym powinny być utożsamiane z honorem, bezinteresownością i humanitaryzmem - wartościami nadrzędnymi, zgodnymi z zasadami etyki funkcjonariusza państwowego.
     Dziękujemy wszystkim honorowym dawcom krwi za udział w tak szczytnym przedsięwzięciu i oczekujemy wsparcia w kolejnych zbiórkach tego cennego daru życia.
por. SG Mirosława Aleksandrowicz, koordynator Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Seat
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej
Autoryzowany Serwis Citroen Hadm Gramatowski
Wyprzedaż rocznika 2017 w salonie Skody HADM