Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Na warsztaty do teatru

Już od dziewięciu sezonów elbląski Teatr Dramatyczny organizuje warsztaty edukacyjne, w których biorą udział uczniowie elbląskich szkół a także przedszkolaki. Zajęcia rozwijają wyobraźnię, uczą pracy w grupie i uwrażliwiają najmłodszych na sztukę. Rusza kolejny sezon warsztatowy.

Oferta warsztatowa skierowana jest do grup przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.
     - Zajęcia mają na celu pobudzenie wyobraźni, integrację młodzieży w grupie, rozbudzenie potrzeby obcowania ze sztuką, zwłaszcza sztuką teatru, pomoc w rozwiązywaniu sporów i konfliktów w klasie, aktywizację uczniów w działaniach grupowych, a wszystko to dzięki wypróbowanym od lat metodom pracy twórczej, dramy i psychodramy - mówi Tomasz Walczak, kierownik Ośrodka Kultury Teatralnej działającego w Teatrze Dramatycznym w Elblągu. - Pragniemy poprzez zabawę pokazać młodzieży całe spektrum możliwości warsztatowych teatru, animację ciała, język ciała, ćwiczenia dykcyjne i emisyjne, budowę etiud scenicznych, animację przedmiotu i wiele innych, które można wykorzystać, jako techniki pracy twórczej w nauczaniu.
     Zajęcia odbywać się będą raz w miesiącu w wymiarze godziny lekcyjnej na terenie teatru (do dyspozycji Duża i Mała Scena oraz foyer). Grupa do 25 uczniów w klasie wnosi opłatę ryczałtową w wysokości 100 złotych. Natomiast klasy liczniejsze - opłatę jednostkową od ucznia w wysokości 4 złotych. Warsztaty prowadzą aktorzy: Irena Adamiak, Beata Przewłocka, Teresa Suchodolska-Wojciechowska, Jolanta Tadla, Lesław Ostaszkiewicz, a także instruktor teatralny Tomasz Walczak. Pedagodzy zainteresowani propozycją warsztatową proszeni są o kontakt telefoniczny, tel. 055 641 97 00 wew. 284 (prosić Grażynę Kacprzak lub Tomasza Walczaka).
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena funkcyjna .com.pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Hosting WWW BIZNES
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)