Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nabór do projektu „Młodości, Rozwijaj Nam Skrzydła”

 
Elbląg, Nabór do projektu „Młodości, Rozwijaj Nam Skrzydła”
fot. nadesłana

Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej działający przy Stowarzyszeniu Inicjatorów Społecznych "Przyjazny Krąg" w Elblągu zaprasza młodzież gimnazjalną od 14 do 18 roku życia do uczestnica w projekcie „Młodości , rozwijaj nam skrzydła”.

Celem projektu jest promocja i propagowanie zdrowego stylu życia wśród młodzieży – umożliwienie rozwijania zainteresowań twórczych oraz umiejętności zagospodarowania wolnego czasu. Podwyższenie u młodzieży poziomu wiedzy na temat zagrożeń jakie niosą ze sobą przejaw patologii społecznej jak narkomania i alkoholizm.
     W ramach projektu „ Młodości , rozwijaj na skrzydła” młodzież będzie uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach i warsztatach. Będą to: warsztaty psychologiczne, warsztaty muzyczne (taneczne), warsztaty sportowe (basen, fightness, rozgrywki w tenisa stołowego, bilard), warsztaty plastyczne.
     Ponadto uczestnicy projektu będą mogli wziąć udział w wydarzeniach kulturalnych np. andrzejki, spotkanie opłatkowe, spotkanie wielkanocne i wyjazdach integracyjno-kulturalnych. Na zakończenie projektu najbardziej aktywni otrzymają ciekawe upominki.
     Zajęcia odbywać się będą w cztery razy w tygodniu w niekolidujących z zajęciami szkolnym godzinach 17- 20. Większość zajęć odbywać się będzie w siedzibie Młodzieżowego Klubu Integracji Społecznej przy ul. Płk. Dąbka 79 (obok telewizji Elbląskiej).
     Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej w Elblągu jest nową coraz bardziej popularną metodą pracy z młodzieżą. MKIS oferuje wszechstronne wsparcie profesjonalistów zajmujących się profilaktyką problemową, wskazanie alternatywnych i pożytecznych form spędzania wolego czasu, przygotowanie zawodowe młodzieży. Miejsce to chroni od przemocy i zachowań patologicznych, umożliwia prowadzenie zajęć aktywizujących, terapeutycznych i edukacyjnych, rozwijanie talentów i zainteresowań. 
     Zapisać się można osobiście lub telefonicznie:
     Młodzieżowy Klub Integracji Społecznej
     Ul. Płk. Dąbka 79 Elbląg
     Tel. 797-861-430
Stowarzyszenia Inicjatorów Społecznych " Przyjazny Krąg"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW START
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Czytnik kart kryptograficznych
Hosting WWW BIZNES