Wtorek 23-10-2018, imieniny Teodora, Seweryna
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nagrody dla konsultantów z W-MODN

Z okazji Dnia Edukacji konsultanci z Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli zostaną 13 i 14 października nagrodzeni medalami i nagrodami pieniężnymi.

Nagrody otrzymają: Wiesława Kamińska i Romuald Synak - Medal Komisji Edukacji Narodowej, Jolanta Jankowska i Renata Pych - Brązowy Krzyż Zasługi, Alicja Guła - Nagrodę Marszałka Warmii i Mazur, Ryszard Wodzisławski - Nagrodę Kuratora Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
     Pracownicy z elbląskiego Ośrodka między innymi prowadzą szkolenia, w tym kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli z Elbląga i powiatów od Bartoszyc po Działdowo, organizują na zlecenie Kuratora Oświaty konkursy przedmiotowe dla najlepszych uczniów z całego województwa oraz tworzą podręczniki i materiały edukacyjne.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Panie Ryszardzie - serdeczne gratulacje i zyczenia dalszych sukcesow!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Ola K - sasiadka(2007-10-13)
 • A gdzie są innni nagrodzeni nauczyciele? Tylko odn? Szkolą a ich podopieczni nie odnoszą sukcesów? Dociekliwy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2007-10-14)
 • Brawo Alusia!!! :)))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  L.(2007-10-14)
 • Alu, GRATULACJE! Jesteś wielka!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  teacher(2007-10-14)
 • Wiesiu! Wielkie gratulacje!!! Prowadź nas dalej w działania na rzecz środowiska!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  koleżanka przyrodniczka(2007-10-14)
 • Pani Ala jest efektywnym metodykiem i nauczycielem władająca zasobem wiedzy, na którym wspiera się sztuka nauczania. Dysponuje repertuarem najlepszych sposobów postępowania pedagogicznego. Wykazuje postawy i umiejętności niezbędne dla systematycznej refleksji i rozwiązywania problemów. Pojmuje nauczanie jako proces ustawiczny. Jest znawcą dzieci o wiedzy naukowej, ale przy tym otwarta, szczera, o bogatej osobowości, skutecznie naucza, jest sprawiedliwa, odpowiedzialna, pomaga słabszym, dba o zdolnych. Pracuje z poświęceniem, nieustannie doskonali swój warsztat pracy, swoją wiedzę. Jest nauczycielem poszukującym najlepszych metod. Troszczy się o nauczycieli. Osiąga wysokie wyniki w pracy, nie tylko z życzliwości do dzieci, ale przede wszystkim z głębokiej wiedzy dydaktycznej, metodycznej, pedagogicznej i znajomości psychologii rozwojowej dzieci. Dzięki sumienności w pracy, dużemu taktowi pedagogicznemu i wysokiej kulturze osobistej cieszy się wśród grona pedagogicznego, dzieci, studentów dużym szacunkiem i uznaniem. Nasza Pani Ala nauczając jednocześnie rozwija u uczniów umiejętności myślenia, dokonywania skojarzeń, rozwijania zainteresowań. My nauczyciele mamy to szczęście, że oprócz komfortu przekazywania wiedzy przez Panią Alę mamy jeszcze każdego dnia doznania estetyczne. Jej ujmujący wygląd i delikatność uczuć sprawia, że każde szkolenie to balsam dla duszy. Alu bardzo Ci gratuluję!!! Cieszę się z Twojego sukcesu. Pozdrowienia od dzieci z Przedszkola nr 19
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Natalii(2007-10-15)
 • myślałem, że na ziemi nie ma aniołów, ale po przeczytaniu opinii poprzedniczki muszę zweryfikować swój pogląd
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  przedszkolak(2007-10-16)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Trodat
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Kalendarz Książkowy z Grawerem