Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nagrody dla zasłużonych

Do 30 listopada można składać wnioski o przyznanie dorocznych Nagród Prezydenta Miasta Elbląga za szczególnie doniosły wkład w rozwój miasta. 6 stycznia 2004 roku podczas Koncertu Noworocznego poznamy laureatów trzynastej edycji konkursu.

Wnioski o przyznanie nagrody prezydenta można składać za wkład w takich dziedzinach życia miasta, jak: kultura i sztuka, działalność oświatowa i pedagogiczna, działalność gospodarcza, ochrona środowiska, sport i turystyka, służba zdrowia i opieka społeczna. Nagrody przyznawane będą pojedynczym osobom i całym zespołom. Wnioski mogą zgłaszać radni Rady Miejskiej, organizacje społeczne, związki zawodowe, organizacje polityczne, instytucje i zakłady pracy.
     Laureatów nagród za rok 2003 poznamy 6 stycznia przyszłego roku na Koncercie Noworocznym.
     Wnioski wraz z uzasadnieniem przyjmowane są w sekretariacie Prezydenta Miasta, tam też - lub w Wydziale Kultury i Sportu - można otrzymać stosowne druki.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Wspomnień czar... www.portel.pl www.portel.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rwel(2003-11-03)
 • Po co składać wnioski, skoro jak co roku kandydaci do nagród już są wybrani, a reszta to zwykły pic na wodę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  kierowca bombowca(2003-11-04)
 • Właśnie na nagrody pieniądze są i otrzymują je Ci którzy nie zasługują na to bo nie ma w Elblągu ludzi którym by sie naprawdę należało. Dajcie lepiej te pieniądze ludziom biednym, rodzinom zastępczym, dzieciom w domach dziecka a nie przyznawać sobie nagrody gdzie brakuje pieniędzy na wszystko. Byście się wstydzili nawet pisać o tym bo ludziom sie wątroba przewraca.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  biedny(2003-11-04)
 • Władze kupiły tymi nagrodami już prawie wszystkie lokalne media. Rozpatrywane są wnioski składane przez lewicę. Przy rosnącej biedzie i bezrobociu przyznawanie nagród partyjnych z budżetu miasta jest niemoralne i szkodliwe społecznie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  px(2003-11-04)
 • W dziedzinie ochrony środowiska - nagroda dla Prezydenta Słoniny za dopuszczenie do eksploatacji tuciciela - ciepłowni na ulicy Dojazdowej
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Zielony(2003-11-04)
 • Trzeba skończyć z fikcją - nie ma obiektywnych kryteriów przyznawania nagród, nagrody otrzymują osoby spolegliwe, nie mające własnego zdania, nie mające cywilnej odwagi wyartykułowania własnych poglądów, bezkrytycznie wspierające władze.Np. niemożliwe jest otrzymanie nagrody przez dziennikarza, który w sposób krytyczny ustosunkowałby się do polityki gospodarczej władz miasta lub obiektywnie ujawnił niewygodne dla włodarzy sprawy.Mam wrażenie, iż rzeczywiście nagrody służą do premiowania ludzi z kręgu władzy.Przykład - Pani M.S. z "Głosu Elbląga" lub Pan A.M. , sportowy dziennikarz samouk.Osoby te były laureatami w latach ubiegłych.Proponuję, aby pieniądze na nagrody przeznaczyć na wspieranie najlepszych uczniów szkół średnich poprzez opłacanie im np.kursów językowych lub ufundowanie stypendiów w większej ilości i w wyższej wysokości niż obecnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  J.D.(2003-11-05)
 • A może by tak przyznać nagrody za największy udział w rozkład miasta? Ja mam swojego murowanego kandydata - 43 lata na tym samym stanowisku!!! Absolutny finał olimpijski, a być może i rekord świata!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  obserwator(2003-11-11)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne CHRISTIAN LACROIX
Okulary korekcyjne Oscar Ventura
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku
Okulary korekcyjne EVA MINGE