UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Nagrody za prace plastyczne

 
Elbląg, Nagrody za prace plastyczne
fot. nadesłana
Reklama

Dziś w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Elblągu wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego „Bezpieczni w ruchu drogowym”. 12 najlepszych prac znajdzie się jak co roku na kartach wydanego kalendarza na rok 2016.

To już 16. edycja kalendarza elbląskiej policji. Tematem przewodnim prac jest oczywiście bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Konkurs jest realizowany przez Komendę Miejska Policji oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu. WORD ufundował nagrody dla uczestników konkursu.
       Tradycją stało się już wydawanie przez Komendę Miejską Policji w Elblągu własnego kalendarza. Od szesnastu lat w kwietniu ogłaszany jest konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczni w ruchu drogowym”. Biorą w nim udział uczniowie klas od 0 do III szkół podstawowych. Z roku na rok wpływa coraz więcej prac. Jurorzy mają wielki problem z wybraniem tych najpiękniejszych i najciekawszych. Spośród wielu interesujących propozycji, członkowie komisji konkursowej wybierają 12, które tworzą kalendarz. Autorzy nagrodzonych prac to uczniowie szkół podstawowych i klas zerowych z terenu powiatu i Elbląga.
       Zwycięzcy to:
       1. Aleksander Wróblewski – SP nr 18 w Elblągu.
       2. Ania Błaszczyk - SP nr 18 w Elblągu.
       3. Daniel Małkowski - ZS w Rychlikach.
       4. Ewelina Rożentalska – Przedszkole nr 3 Elbląg.
       5. Gabriela Urbańska - SP nr 15 w Elblągu.
       6. Igor Kaźmierczak - SP nr 12 w Elblągu.
       7. Jakub Pietrzak - SP w Godkowie.
       8. Liwia Tempczyk - SP nr 18 w Elblągu.
       9. Marcel Żebrowski - SP nr 18 w Elblągu.
       10. Natalia Jarzynka - SP nr 12 w Elblągu.
       11. Nelly Konopka - SP nr 15 w Elblągu.
       12. Wiktoria Kostrzewa - SP nr 8 w Elblągu.
       Wszystkim wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych edycjach konkursu.
      
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama