Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Największe będą Grzechotki

Budowa nowego, największego drogowego przejścia granicznego na polsko - rosyjskiej granicy Mamonowo 2 - Grzechotki powinna ruszyć już w przyszłym roku.

- Będzie to kolejny krok wspólnych przedsięwzięć, jakie planują Rosja i Polska dla rozwoju i ułatwiania sąsiedzkich kontaktów - powiedziała Anna Dubielik, zastępca szefa polskiego Urzędu Celnego, która uczestniczyła w otwarciu zmodernizowanego przejścia granicznego w Bagrationowsku.
     Zdaniem Anny Dubielik, Polska jest zainteresowana nie w zamykaniu swoich granic, a przeciwnie, pragnie, żeby jej granice nie dzieliły, a łączyły ludzi. Dlatego też Polska dąży do tego, żeby granica z Rosją była maksymalnie, na ile jest to tylko możliwe, otwartą, ułatwiającą przepływ ludzi i towarów. Nie powinien temu przeszkodzić fakt, że już w maju przyszłego roku kraj nasz stanie się członkiem Unii Europejskiej, a nasza granica z rosyjskim obwodem kaliningradzkim będzie zewnętrzną granicą UE.
     Polskie służby celno - graniczne wraz z rosyjskimi kolegami zrobią wszystko, żeby ten odcinek granicy był dla podróżnych wygodny do przekraczania, ułatwiający i tak dość dynamiczny rozwój polsko - rosyjskiej, w tym kaliningradzkiej współpracy gospodarczej. Granica ma być jednakże skutecznym murem chroniącym oba kraje przed nielegalnymi imigrantami i przemytnikami.
MUR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • Budowa ma ruszyć, ale zapewne nie ruszy, jak wszystko co Olsztyn przygotowuje dla Elbląga. Sprawy przybiorą zapewne taki sam obrót jak w przypadku przetargu na węzeł drogowy Elbląg Wschód. Będą opóźnienia z przyczyn obiektywnych itp. W tym czasie będzie trwała rozbudowa Bezledów i modernizacje drogi dojazdowej do tego przejścia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    zenek(2003-11-26)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia klasyczna