UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nauka poprzez zabawę, zabawa dzięki nauce

 

Nie łudź się, nie oderwiesz swojego dziecka od komputera. Możesz jednak sprawić, że spędzi ten czas produktywnie, czegoś się nauczy i wciąż będzie się dobrze bawić. FanRobot – Nauka i Zabawa zaprasza na warsztaty robotyki dla małych inżynierów, eksperymenty naukowe, półkolonie z robotami i wiele innych atrakcji. Zobacz zdjęcia. 

Dziecko samo składa roboty
       Zajęcia, które oferuje FanRobot, to coś więcej niż zabawa. To nauka, która z niej płynie. Podczas konstruowania robotów z Lego Mindstorms EV3 i Lego WeDo dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale i poznają fascynujący świat techniki. Krok po kroku budują robota, którego ożywiają za pomocą obrazkowego języka programowania. Przy okazji uczą się takich pojęć, jak przekładnia pasowa, ślimakowa, sprawdzają w praktyce jak działa czujnik ruchu, wychylenia, czy podczerwieni. Dzięki temu najmłodsi inżynierowie nie pogubią się w coraz bardziej rozwijającym się świecie. Warsztaty dedykowane są dzieciom w wieku od 6 do 12 lat. 
            
       Szkoło! Nadążaj za swoim uczniem
       FanRobot oferuje również zajęcia z robotyką dla grup przedszkolnych oraz szkolnych, które organizowane są w klasie. Mogą one być nie tylko kolejną innowacją w danej placówce, ale i atrakcją życia szkolnego. Już na tym poziomie nauczą dzieci podstaw programowania, co pozwoli im bez większych problemów wejść w świat nowoczesnych technologii. Istnieje możliwość organizacji pojedynczych spotkań z robotyką, jak i cyklicznych zajęć. 
            
       Eksperymenty z głową
       FanRobot to nie tylko zajęcia z robotyki, ale i niezwykły świat kolorowych i niezwykle efektownych eksperymentów naukowych. Bez klasówek, bez sprawdzianów – właśnie tak dzieci poznają chemię, fizykę i biologię. Krok po kroku dowiadują się, że otaczający świat jest równie fascynujący, jak coraz bardziej zaawansowana wirtualna rzeczywistość. Zajęcia są adresowane do dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

 

    
       Półkolonie z robotami? Czemu nie! Urodziny? Jeszcze ciekawiej!
       FanRobot organizuje również półkolonie dla dzieci pod znakiem robotyki i eksperymentów. W programie cała masa atrakcji, z konstruowaniem robotów na czele. 
       Chcesz ciekawych urodzin dla dziecka? Pozwól, że FanRobot je zorganizuje! Dwie godziny zabawy z klockami Lego Mindstorms EV3, Lego WeDo lub Ozobotami zadowoli nawet najbardziej wymagających. Pozwól, by Twoje dziecko i jego przyjaciele stworzyli roboty, które staną do walki robotów Sumo lub będą się ścigać na czas po torze z przeszkodami. Niech wszyscy będą zaskoczeni turniejem króla strzelców, w którym bramek bronił będzie robobramkarz. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy egzotycznych zwierząt, którzy zbudują urodzinowe ZOO z gryzącym krokodylem czy małpką grającą na bębenku. 
       - Dla młodych naukowców mamy niesamowite eksperymenty. Każda godzina zajęć to wkroczenie do świata nauki i niesamowitych doświadczeń. Podczas zajęć zaproszeni goście wykonają samodzielnie szereg doświadczeń, a z pomocą instruktora wyciągną właściwe wnioski z obserwacji - informuje FanRobot. 
            
       FanRobot lubi się rozwijać
       I oferuje coraz więcej atrakcji. Już wkrótce pojawią się zajęcia z programowania OzoBotów, Scottie Go!, czy Minecrafta.
       Scottie Go! jest połączeniem realnych, kartonowych klocków służących do pisania przez graczy programów oraz aplikacji, która pozwala zeskanować te programy i przekształcić je na ruch i zachowanie Scottiego oraz poznanych w grze innych bohaterów. W dziesięciu modułach na małych programistów czeka szereg zadań o rosnącym poziomie trudności, które pozwalają uczniom sprawnie rozwijać kompetencje w zakresie programowania.
       Ozobot zabiera dzieci w wieku od 5 lat w niesamowitą przygodę rysowania, rozwiązywania problemów i pracy grupowej. Za pomocą kolorowych kodów (na kartce papieru lub tablecie) dzieci programują zadania, które wykonuje robot. Bez problemu mogą zakodować sposób poruszania się i efekty świetlne OzoBot'a. Dzięki robotowi dzieci w namacalny sposób przekonują się o tym, że programowanie jest niezwykle praktyczną dziedziną, która wykorzystywana jest w każdym obszarze ludzkiego życia.
       Programowanie Minecrafta to zajęcia, które sprzyjają kreatywności, współpracy i rozwiązywaniu problemów w środowisku gry lubianej przez miliony dzieci. To wciągające zajęcia, podczas których mali programiści stworzą własne elementy gry, poznają logiczną składnię kodu, pętle, warunki itp. oraz wcielą się w rolę pierwszych testerów swojej gry. Na tych zajęciach jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia dziecka.
      
       Chcesz być na bieżąco? Sprawdzaj facebooka FanRobot i stronę. Tam znajdziesz wszystkie, szczegółowe informacje. 
      
      

FanRobot - Nauka i Zabawa
       ul. Bednarska 15A, Elbląg
       tel. 517 03 02 02, biuro@fanrobot.pl
      

       --------Reklama-------

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl