Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Niesie łaskę, otwiera niebo

Elbląg, Niesie łaskę, otwiera niebo Bp Jan Styrna

Czcigodni i Drodzy Bracia Kapłani, Siostry Zakonne, umiłowani Wierni i wszyscy Mieszkańcy Diecezji Elbląskiej!

Boże Narodzenie jest dla nas zawsze nieograniczoną tajemnicą miłości Bożej. Ojciec nieskończenie miłosierny posyła Swego Syna, który z miłości ku nam, za sprawą Ducha Świętego staje się człowiekiem, synem Niepokalanej Maryi z Nazaretu, dzieli ludzką dolę, jest Emmanuelem - Bogiem z nami. Każdemu człowiekowi otwiera swoje serce, podaje zbawczą dłoń, niesie łaskę, otwiera niebo. Pragnie, abyśmy Go przyjęli, otwarli swą duszę na Boże życie, świętość, radość i pokój.
     Razem z Maryją, Józefem, Aniołami i Pasterzami otoczmy betlejemski żłóbek z Dzieciątkiem Jezus jako Boże dzieci, kochający się wzajemnie siostry i bracia. Przyjmijmy Jezusa Chrystusa i Jego zbawienie z miłością i wdzięcznością.
     Umiłowani!
     Ze słowami serdecznych życzeń i modlitwą pragnę być z Wami w te świąteczne dni i w całym nadchodzącym roku. Niech przez przyjście Zbawiciela w każdej rodzinie i w każdej duszy zagości miłość, radość i pokój. Życzę zdrowia, wszelkiej pomyślności, życzliwości ludzkiej i Bożej pomocy w codziennym zmaganiu o przetrwanie, przemianę na lepsze, przyszłość swoją i rodziny.
     Dobrych, radosnych Świąt!
     Szczęśliwego nadchodzącego roku!
     Niech Bóg błogosławi!
Ksiądz Jan Styrna Biskup Elbląski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

RTV + SZAFA
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia nowoczesna II