Czwartek 13-12-2018, imieniny Łucji, Otylii
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Nowe możliwości finansowe dla mieszkańców Elbląga

 

Od wielu miesięcy widoczny jest bardzo dynamiczny rozwój liczby placówek Amber Gold. Dziś otwierany jest kolejny oddział w Elblągu. Co to oznacza?

Nasza sieć liczy już prawie 60 placówek w całym kraju. W najbliższych dwóch latach ta liczba się podwoi. Województwo warmińsko-mazurskie ma duży potencjał, stąd coraz większa obecność Amber Gold w regionie. Oddział w Elblągu jest już naszą drugą placówką w mieście. Od czerwca ubiegłego roku Klientów obsługuje AG Punkt w Centrum Handlowym Ogrody, przy ul. Płk. Dąbka 152. Nasza obecność w regionie to także udział w akcjach społecznych takich jak zbiórki żywności organizowane przez Bank Żywności.
     
     Co oznacza dla mieszkańców Elbląga otwarcie nowej placówki?
     
     Agnieszka Prajwocka: Przede wszystkim lepszy niż dotychczas dostęp do naszej unikalnej oferty inwestycyjnej i pożyczkowej. Otwarcie oddziału Amber Gold w Elblągu to nowe możliwości finansowe dla mieszkańców oraz nowe miejsca pracy w regionie.
     
     Oferta Amber Gold to głównie inwestycje alternatywne w metale szlachetne i oferta pożyczkowa?
     
     Oferujemy produkty inwestycyjne, których wyróżnikiem jest gwarancja zysku, niezależnie od cen metali szlachetnych. Takie rozwiązanie daje Klientom komfort i pewność, że nie ponoszą ryzyka związanego z inwestycją środków. Oferta pożyczkowa z kolei to zarówno tradycyjne pożyczki na dowolny cel, jak i produkty konsolidacyjne.
     
     Jak inwestować w złoto? Czy to skomplikowany proces?
     
     Na rynku jest dużo różnych możliwości inwestowania w złoto i inne metale szlachetne. Jeśli ktoś poszukuje prostego rozwiązania, dzięki któremu nie musi mieć bieżącej wiedzy o rynku i nie musi podejmować ryzyka, mogą go zainteresować właśnie lokaty oferowane przez Amber Gold. Oferta Amber Gold umożliwia dopasowanie lokaty do potrzeb oraz możliwości finansowych Klienta. Dotyczy to zarówno kwot, jak i okresu na jaki Klient chce założyć lokatę.
     
     Ile zatem można zyskać na Państwa lokatach?

     
     W zależności od wybranego produktu gwarantowane oprocentowanie naszych lokat wynosi od 9 do 16,5% w skali roku. To nie wszystko. Lokaty w metale szlachetne nie są obciążone tzw. podatkiem Belki. Dzięki czemu całe oprocentowanie to zysk Klienta.
     
     Jak dużo środków należy posiadać i na jaki okres można założyć lokatę?
     
     Kwoty inwestycji zaczynają się już od 1000 zł, co oznacza, że nasze lokaty są dostępne praktycznie dla każdego. Klient może wybrać okresy inwestycyjne od 1 do 60 miesięcy, w zależności od produktu. Dzięki temu możliwe jest dobranie produktu zarówno na bardzo krótki okres, jak i z myślą o wieloletniej inwestycji.
     
     Do kogo skierowana jest oferta pożyczkowa?

     
     Staramy się indywidualnie podchodzić do potrzeb Klientów, każdy przypadek rozpatrujemy więc indywidualnie. Dlatego też z naszej oferty mogą skorzystać osoby, które mogą mieć trudności z udokumentowaniem swoich zarobków podczas ubiegania się np. o kredyt w banku, czy też osoby, które ze względu na tryb pracy mają dochody nieregularne. W ofercie posiadamy również produkty konsolidacyjne, które umożliwiają pozyskanie pożyczki pod spłatę zobowiązań w innych instytucjach finansowych.
     
     Jak zatem można skorzystać z Waszej oferty?

     
     Zapraszamy do wizyty w nowo otwartym Oddziale w Elblągu, który mieści się przy ul. Hetmańskiej 3A. Oddział jest otwarty codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Po więcej informacji zapraszamy na www.zapraszamy.ambergold.com/elblag.
     
     Porozmawiajmy o finansach
     Agnieszka Prajwocka
     Kierownik Mikroregionu Amber Gold

     

     
     
     

 


     

     
-------------Reklama -------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl