Środa 24-04-2019, imieniny Grzegorza, Horacego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowe możliwości finansowe dla mieszkańców Elbląga

 

Od wielu miesięcy widoczny jest bardzo dynamiczny rozwój liczby placówek Amber Gold. Dziś otwierany jest kolejny oddział w Elblągu. Co to oznacza?

Nasza sieć liczy już prawie 60 placówek w całym kraju. W najbliższych dwóch latach ta liczba się podwoi. Województwo warmińsko-mazurskie ma duży potencjał, stąd coraz większa obecność Amber Gold w regionie. Oddział w Elblągu jest już naszą drugą placówką w mieście. Od czerwca ubiegłego roku Klientów obsługuje AG Punkt w Centrum Handlowym Ogrody, przy ul. Płk. Dąbka 152. Nasza obecność w regionie to także udział w akcjach społecznych takich jak zbiórki żywności organizowane przez Bank Żywności.
     
     Co oznacza dla mieszkańców Elbląga otwarcie nowej placówki?
     
     Agnieszka Prajwocka: Przede wszystkim lepszy niż dotychczas dostęp do naszej unikalnej oferty inwestycyjnej i pożyczkowej. Otwarcie oddziału Amber Gold w Elblągu to nowe możliwości finansowe dla mieszkańców oraz nowe miejsca pracy w regionie.
     
     Oferta Amber Gold to głównie inwestycje alternatywne w metale szlachetne i oferta pożyczkowa?
     
     Oferujemy produkty inwestycyjne, których wyróżnikiem jest gwarancja zysku, niezależnie od cen metali szlachetnych. Takie rozwiązanie daje Klientom komfort i pewność, że nie ponoszą ryzyka związanego z inwestycją środków. Oferta pożyczkowa z kolei to zarówno tradycyjne pożyczki na dowolny cel, jak i produkty konsolidacyjne.
     
     Jak inwestować w złoto? Czy to skomplikowany proces?
     
     Na rynku jest dużo różnych możliwości inwestowania w złoto i inne metale szlachetne. Jeśli ktoś poszukuje prostego rozwiązania, dzięki któremu nie musi mieć bieżącej wiedzy o rynku i nie musi podejmować ryzyka, mogą go zainteresować właśnie lokaty oferowane przez Amber Gold. Oferta Amber Gold umożliwia dopasowanie lokaty do potrzeb oraz możliwości finansowych Klienta. Dotyczy to zarówno kwot, jak i okresu na jaki Klient chce założyć lokatę.
     
     Ile zatem można zyskać na Państwa lokatach?

     
     W zależności od wybranego produktu gwarantowane oprocentowanie naszych lokat wynosi od 9 do 16,5% w skali roku. To nie wszystko. Lokaty w metale szlachetne nie są obciążone tzw. podatkiem Belki. Dzięki czemu całe oprocentowanie to zysk Klienta.
     
     Jak dużo środków należy posiadać i na jaki okres można założyć lokatę?
     
     Kwoty inwestycji zaczynają się już od 1000 zł, co oznacza, że nasze lokaty są dostępne praktycznie dla każdego. Klient może wybrać okresy inwestycyjne od 1 do 60 miesięcy, w zależności od produktu. Dzięki temu możliwe jest dobranie produktu zarówno na bardzo krótki okres, jak i z myślą o wieloletniej inwestycji.
     
     Do kogo skierowana jest oferta pożyczkowa?

     
     Staramy się indywidualnie podchodzić do potrzeb Klientów, każdy przypadek rozpatrujemy więc indywidualnie. Dlatego też z naszej oferty mogą skorzystać osoby, które mogą mieć trudności z udokumentowaniem swoich zarobków podczas ubiegania się np. o kredyt w banku, czy też osoby, które ze względu na tryb pracy mają dochody nieregularne. W ofercie posiadamy również produkty konsolidacyjne, które umożliwiają pozyskanie pożyczki pod spłatę zobowiązań w innych instytucjach finansowych.
     
     Jak zatem można skorzystać z Waszej oferty?

     
     Zapraszamy do wizyty w nowo otwartym Oddziale w Elblągu, który mieści się przy ul. Hetmańskiej 3A. Oddział jest otwarty codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Po więcej informacji zapraszamy na www.zapraszamy.ambergold.com/elblag.
     
     Porozmawiajmy o finansach
     Agnieszka Prajwocka
     Kierownik Mikroregionu Amber Gold

     

     
     
     

 


     

     
-------------Reklama -------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl