Niedziela 09-12-2018, imieniny Wiesława, Leokadii
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowe pokolenie w Radzie Miejskiej

Elbląg, Nowe pokolenie w Radzie Miejskiej

Marek Kucharczyk, młody wykształcony elblążanin, wieloletnie doświadczenie w działalności społecznej i publicznej, odpowiedzialny i pracowity.

Kandyduję na radnego, ponieważ pora na nowe pokolenie w Radzie Miejskiej. Mam 28 lat, właśnie urodził mi się syn, pracuje i mieszkam w Elblągu. Moje rodzinne i zawodowe plany związałem z naszym miastem. Tu chcę coś zrobić.
     
     Od lat jestem aktywny w działalności publicznej: uczyłem się zasad organizacji w Stowarzyszeniu Młodych Demokratów, zdobywałem doświadczenie, uczyłem się samodzielności przy pierwszych zadaniach wymagających pracy w zespole. Zostałem zauważony i doceniony.
     Jako szef elbląskich Młodych Demokratów byłem w tym roku odpowiedzialny za koordynację kampanii Prezydenta Bronisława Komorowskiego w naszym regionie.
     
     Uważam, że jestem przygotowany merytorycznie do pracy w Radzie Miejskiej. Znam regulacje i zasady stanowienia lokalnego prawa. Rozumiem lokalną politykę. Idę do wyborów samorządowych po Państwa głosy i poparcie dla zmiany. Pora na nowe pokolenie w Radzie Miejskiej. Inne spojrzenia na nasze sprawy.
     
     Planując moją aktywność w Radzie chcę oprzeć ją na bliskiej współpracy ze społecznością okręgu nr 1. Dlatego najważniejszym punktem mojego programu są sprawy lokalnej społeczności w tym codziennym, normalnym ujęciu.
     
     W Radzie Miejskiej chcę pracować w dwóch Komisjach:
     
     - Komisji Praworządności, Bezpieczeństwa i Spraw Samorządowych. Właśnie w tej komisji zajmę się sprawą poprawy bezpieczeństwa na elbląskich osiedlach. Możecie Państwo liczyć na podjęcie przeze mnie inicjatyw zmierzających do zwiększenia ilości lamp na elbląskich ulicach, rozbudowy monitoringu zwłaszcza w miejscach powszechnie uważanych za niebezpieczne i uruchomienia sygnalizacji świetlnej na przejściach dla pieszych.
     - Komisji Współpracy Partnerskiej i Promocji Miasta
     Moją pierwszą kadencję w Radzie Miejskiej poświęcę na wypracowanie uchwał o dekretacji środków na osiedlowe imprezy w Elblągu. Miejsca gdzie mieszkamy i spędzamy wolny czas powinni mieć swoje specjalne wydarzenia.
     
     Chcę być głosem doradczym i merytorycznym wsparciem w sprawach młodych ludzi dla nowego Prezydenta Elbląga Grzegorza Nowaczyka. Zwracam się z prośbą o udzielenie mi poparcia w wyborach samorządowych. Głosy oddane na moją osobę nie będą stracone.
     
     
Mój program wyborczy znajdą Państwo na stronie internetowej:
     www.marekkucharczyk.pl
     

     Sfinansowano ze środków KW Platforma Obywatelska RP.
     
     --------------------- Ogłoszenie płatne ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem