Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Nowe władze w elbląskim hufcu

 
Elbląg, Nowe władze w elbląskim hufcu (fot. nadesłana)
Rek

Czas panowania poprzednich władz Hufca Elbląg ZHP dobiegł końca. Nadeszła chwila podjęcia decyzji i odpowiedzenia na pytanie - co dalej? W tym celu instruktorzy spotkali się na Zjeździe Hufca, aby wspólnie zaplanować swoją dalszą pracę.

W sobotę (14 listopada) odbył się Zjazd Hufca Elbląg. Jego celem był głównie wybór nowego Komendanta i Komendy Hufca oraz Komisji Rewizyjnej, ale także zaplanowanie swojej przyszłej działalności. Było to ważne wydarzenie dla wszystkich harcerzy i instruktorów, a decyzje jakie na nim zapadły, zaważą na przyszłości naszych harcerzy.
     Wobec tego z radością informujemy, że nowym Komendantem Hufca Elbląg ZHP została phm. Magdalena Kasprowicz – wieloletnia harcerka i instruktorka, która w pracę z harcerzami włożyła całe swoje serce. Wybór był niemalże jednogłośny. Podczas Zjazdu, wybrano również członków Komendy Hufca, którzy razem z Komendantem będą sprawować pieczę nad pomyślną działalnością naszej organizacji.
     Mamy nadzieję, że nowe władze hufca wybrane na Zjeździe sprawią, że nasza harcerska działalność będzie tak samo prężna jak dotychczas. Oby nowym funkcyjnym nigdy nie zabrakło energii do działania i motywacji do dalszej pracy na łamach całego hufca.
Kamila Niewinowska, szefowa Harcerskiej Służby Informacji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Same torbuty :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 7
  jestmoc(2015-11-16)
 • Gratulacje dla młodych ludzi. Harcerstwo to sposób na życie. I to niezależnie od wszelkich internetów, komórek, smatfonów, halołynów no i głupoty. .. (co poniżej). Może to zabrzmi trochę banalnie, ale harcerzem się jest stale. .. .Moja przygoda z harcerstwem to ostatnie 55 lat. .. .. nie koniecznie w mundurku. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12 0
  (2015-11-16)
 • Tylko nie kumajcie się z olsztynem!!!!!Gdańsk mamy blisko i nam bliżej do Pomorza -Żuław jak do bagien.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  3 0
  (2015-11-16)
 • Jak to dobrze, że to czy ktoś jest gruby czy nie nie świadczy o jego inteligencji. A władza, która rządzi za 0zł/mc na pewno będzie tyła w najlepsze. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  7 0
  phm.Broda(2015-11-16)
 • Nie sztuką jest uciekać z tonącego statku ale sprawić, żeby dalej pływał;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  8 0
  phm.Broda(2015-11-16)
 • Chyba jakiś żart. Lepiej być grubszym ale robić coś dla innych i być aktywnym niż być chudym człowiekiem bez żadnych ambicji, siedzącym przy biurku i hejtujacym ludzi, którzy robią coś dla społeczeństwa. Nie pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  4 0
  Harcerka(2015-11-16)
 • Oj chyba za mało musztry i biegów na orientację ma kadra bo obrosła w sadełko!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 3
  były_harcerz(2015-11-16)
 • Autor artykułu wnioskuje o trochę więcej tolerancji, a przede wszystkim rozumu dla tych, dla których najważniejszy okazał się wygląd. Bo tutaj liczy się cel, pasja, zaangażowanie i to co się ma w sercu i głowie, a nie to, jak kto wygląda. A od głupich i nikomu niepotrzebnych komentarzy można się powstrzymać. Dziękuje, pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  autor(2015-11-16)
 • Elbląg terytorialnie podlega pod Olsztyn. Chorągiew Warmińsko-Mazurska jest jednostką nadrzędną nad hufcem elbląskim, więc zasadniczo to nie jest kwestia "kumania" tylko struktury;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0 0
  (2015-11-17)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapeta fizelinowa, laminowana 148x260 cm - Wodosp
Fototapety z tańcem
Fototapeta z ludźmi
Fototapety czarno białe Black&White