Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Nowy kierunek EUH-E

Elbląska Uczelnia Humanistyczno - Ekonomiczna ogłasza nabór studentów na trzyletnie studia zawodowe na kierunku pedagogika, w nowej, poszukiwanej na rynku specjalności - edukacja informatyczna i medialna.

Jak wyjaśnia prof. dr hab. Mieczysław Plopa, dziekan Wydziału Pedagogiki EUH-E program studiów został opracowany w oparciu o standardy przygotowania nauczycieli w zakresie technologii informacyjnej i informatyki określone przez Radę ds. Edukacji Informatycznej i Medialnej.
     Dzięki programowi nauczania studenci nowej specjalności zdobywają specjalistyczną wiedzę z technologii informacyjnej obejmującej: budowę komputerów i sieci komputerowych, systemy operacyjne i języki programowania, bazy danych, edytory tekstu, podstawy grafiki komputerowej, fotografię cyfrową, prezentacje multimedialne, dydaktyczne podstawy kształcenia skomputeryzowanego, pedagogiczne aspekty zastosowań internetu, angielską terminologię komputerową, metodykę nauczania informatyki, bezpieczeństwo sieci i w pracy z komputerem, komputerowe wspomaganie zarządzania szkołą, kulturowe, społeczne i pedagogiczne konsekwencje rozwoju narzędzi informatycznych, język mediów, podstawy edukacji czytelniczej i medialnej, telewizje cyfrową i media w edukacji oraz szereg innych zagadnień. Absolwenci specjalności edukacja informatyczna i medialna uzyskają tytuł licencjata. Będą przygotowani do pracy w szkole podstawowej i gimnazjalnej jako: nauczyciele informatyki, szkolni koordynatorzy technologii informatycznej, tj. nauczyciele pełniący funkcje doradcy innych nauczycieli w zakresie jej stosowania w procesie kształcenia, nauczyciele ścieżki międzyprzedmiotowej - edukacja czytelnicza i medialna. Program studiów wyposaża również w kompetencje zawodowe niezbędne w pracy pedagoga w redakcjach oświatowych prasy, radia i TV.
     Chętni, którzy chcą rozpocząć naukę na kierunku pedagogika specjalność edukacja informatyczna i medialna, bądź uzyskać więcej informacji na temat studiów, mogą kontaktować się z Centrum Rekrutacji EUH-E, tel. 239-38-10.
     www.euh-e.edu.pl
     promocja@euh-e.edu.pl
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------

     
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czytnik kart kryptograficznych Mini
Domena .pl
Czytnik kart kryptograficznych
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata