Niedziela 18-11-2018, imieniny Karoliny, Romana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowy prorektor PWSZ

Od nowego roku akademickiego 2006/2007 na stanowisku Prorektora ds. Rozwoju Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu rozpocznie pracę prof. Halina Piekarek-Jankowska.

- Prorektor ds. Rozwoju PWSZ obejmie pieczę m.in. nad wydawnictwami, współpracą zagraniczną, wspieraniem procesu bolońskiego, kołami naukowymi, badaniami naukowymi, Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości, Centrum Transferu Technologii, teatrem, chórem oraz biblioteką - mówi rektor PWSZ prof. Zbigniew Walczyk.
     Prof. Halina Piekarek-Jankowska na Uniwersytecie Gdańskim była prorektorem ds. kształcenia, dziekanem, odbyła liczne staże zagraniczne, posiada duży dorobek naukowy z zakresu geologii morza oraz hydrogeologii morskiej. Ponadto jest członkiem wielu organizacji naukowych i społecznych: Komitetu Badań Morza PAN, Gdańskiego Towarzystwa Naukowego, Polskiego Towarzystwa Geologicznego, komitetów redakcyjnych czasopism „Oceanologia” i „Oceanological and Hydrobiological Studiem”. Obecnie pracuje w Instytucie Oceanografii UG.
     
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Czy zamieszka w Elblągu?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-08-30)
 • Z Gdańska do Elblaga?? No co Ty...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-08-30)
 • Walczyk tez z Gdańskai co?Mieszka w Elblagu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  alfik(2006-08-30)
 • Elblągowi potrzeba Takiej osoby i mysle ,że nie zrarzą Ją te drobne uszczypliwości.Czekamy na prace i pomoc by otworzyć szerzej Elblągowi świat, a młodym ludziom przybliżyć szanse na lepsze jutro. Niekoniecznie poza Elblągiem.Powodzenia !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  bez(2006-08-30)
 • Mimo dobych wyników elbląskiej PWSZ w rankingu tego typu placówek uważam, że to szkółka niedzielna, osoby z doktoratem szukając tam zatrudnienia, napotykają na skostniały układ towarzyski, w którym decydują znajomości, a nie kwalifikacje, wiem co piszę nie jestem jedyną osobą, którą odprawiono "z kwitkiem". Dobrze, że ważne stanowisko objmuj osoba z bogatym dorobkiem naukowym dr
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-09-02)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Seat
Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski
Samochody używane HADM Gramatowski
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej