UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowy radny Jacek Perliński

 
Elbląg, Jacek Perliński (PiS) jest nowym elbląskim radnym, dziś złożył ślubowanie
Jacek Perliński (PiS) jest nowym elbląskim radnym, dziś złożył ślubowanie (fot.Michał Skroboszewski)

Jacek Perliński, lekarz i prodziekan Wydziału Nauki o Zdrowiu Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej, został nowym elbląskim radnym. Objął mandat po zmarłym w styczniu Zdzisławie Olszewskim. Dziś (16 lutego) złożył ślubowanie.

Jacek Perliński w ostatnich wyborach samorządowych w 2014 roku startował z listy PiS. Uzyskał 257 głosów w okręgu nr 4, ale było to za mało, by zostać radnym. Sytuacja zmieniła się po śmierci zasłużonego radnego, samorządowca, byłego wojewody elbląskiego Zdzisława Olszewskiego, który zmarł w wieku 82 lat.
       Podczas dzisiejszej (16 lutego) sesji Rady Miejskiej Jacek Perliński złożył ślubowanie. Zadeklarował, że chciałby zasiadać w komisji oświaty, kultury, sportu i turystyki RM. Jakie działania planuje w najbliższym czasie?
       - Tematem ważnym są dotacje dla stowarzyszeń sportowych - powiedział nowy radny i dodał, że z doświadczenia w sejmiku samorządowym wie, jak ważna jest współpraca. - Trzeba pracować w grupie - podkreślił.
       Jacek Perliński jest doktorem nauk medycznych w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Od 1993 roku pracuje w służbie zdrowia, od 1999 r. na stanowiskach kierowniczych. W latach 2001-2005 był dyrektorem Szpitala Miejskiego w Elblągu. Obecnie zasiada we władzach Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej, jest prodziekanem Wydziału Nauki o Zdrowiu. Był już radnym, ale wojewódzkim. Zasiadał w Sejmiku Warmińsko-Mazurskim w latach 2006-2010.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama