Poniedziałek 22-10-2018, imieniny Filipa, Salomei
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

O przyrodzie i historii

Ponad 20 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wzięło udział finale III Olimpiady Wiedzy o Powiecie pn. "Przyroda i Historia Powiatu Elbląskiego", który odbył się w Pasłęku.

Jedną z ciekawszych konkurencji "olimpijskich" było przygotowanie materiałów promocyjnych o swojej gminie.
     - Szkoły podstawowe przygotowały kalendarze promujące walory przyrodniczo-krajobrazowe, historyczne i turystyczne - mówi Remigiusz Rochna. - Natomiast gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych przygotowali projekt strony internetowej własnej gminy lub powiatu elbląskiego.
     Za najlepsze w tej kategorii komisja konkursowa uznała reprezentację SP w Młynarach i SP w Godkowie oraz Gimnazjum w Dobrym i Gimnazjum w Młynarach, a także ZS w Gronowie Górnym i ZS w Pasłęku.
     Ostatecznie laureatami III Olimpiady Wiedzy o Powiecie pn. "Przyroda i Historia Powiatu Elbląskiego" zostali indywidualnie: Ewa Iwaniec (SP w Godkowie), Magdalena Bialik (Gimnazjum w Rychlikach) i Radosław Mazur (ZSR w Pasłęku); zespołowo: SP w Godkowie, Gimnazjum w Młynarach i Zespół Szkół w Pasłęku.
     Celem olimpiady, której organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Elblągu oraz Dyrekcja Parku Krajobrazowego Wysoczyzna Elbląska, jest promowanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych powiatu elbląskiego oraz popularyzacja wiedzy o historii regionu.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Ręcznik z haftem
POLO z HAFTEM
Polar z haftem
T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA