Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

O tytuł filantropa

Fundacja Elbląg już po raz czwarty ogłasza konkurs o Tytuł Filantropa Roku. Celem konkursu jest promocja wrażliwych społecznie, filantropijnych postaw biznesu i osób prywatnych z terenu Elbląga i regionu elbląskiego, a także umożliwienie organizacjom społecznym publicznego podziękowania swoim sponsorom i darczyńcom.

Tytuł Filantropa Roku może otrzymać przedsiębiorca oraz inna osoba fizyczna lub prawna, która w roku 2003, a także w latach poprzednich w sposób szczególny zasłużyła się we wspieraniu kultury, domów dziecka itp. z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego.
     Nominacje do tytułu „Filantropa Roku” mogą zgłaszać organizacje społeczne (stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, wspólnoty, grupy nieformalne itp.) oraz szkoły i inne instytucje publiczne z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego. Można składać nieograniczoną liczbę nominacji, oddzielnych dla każdego kandydata.
     Wyboru zwycięzcy dokona Kapituła Konkursu złożona z dotychczasowych zdobywców tytułu. Kapituła przyzna jeden tytuł „Filantropa Roku 2003” oraz wyróżnienia. Główną nagrodą w konkursie jest statuetka „Ferdynanda” autorstwa elbląskiego rzeźbiarza Romana Fusa (nawiązująca do postaci elbląskiego przemysłowca-filantropa Ferdynanda Schichaua) oraz dyplomy. Każda nominowana firma lub osoba otrzyma również list gratulacyjny.
     Przy wyborze Kapituła kierować się będzie następującymi kryteriami: wielkość przekazanej kwoty, darowizny materialnej lub usługi, ciągłość pomocy, osobiste zaangażowanie darczyńcy, wyrażające się np. zainteresowaniem problemami organizacji czy instytucji, obecnością na spotkaniach itp.
     Ogłoszenie nominacji oraz wręczenie statuetki „Ferdynanda” odbędzie się podczas Gali Fundacji Elbląg, która odbędzie się w lutym bądź marcu przyszłego roku. Laureaci konkursu nabędą prawo do wykorzystywania tytułu do promocji firmy. Ponadto zwycięzca w konkursie „Filantrop Roku” zostanie nominowany do dorocznego, ogólnopolskiego konkursu „Dobroczyńca Roku”.
     Formularz nominacji można uzyskać w biurze Fundacji Elbląg mieszczącym się przy ul. Związku Jaszczurczego17, tel. 236-98-88 oraz na stronie internetowej www.fundacja.elblag.pl. Termin składania nominacji upływa 31 stycznia 2004 roku.
     Patronem honorowym konkursu jest prezydent Elbląga Henryk Słonina, Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych.
     Konkurs w liczbach: I edycja konkursu 2000 r. - 40 nominacji dla 27 firm, II edycja 2001 r. - 30 nominacji dla 19 firm, III edycja 2002 r. - 83 nominacje dla 27 firm. Łącznie zgłoszone zostały 153 nominacje dla 73 firm i osób.
MP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Kalendarz Książkowy z Grawerem