Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Obchody Święta Niepodległości w gminie Gronowo Elbląskie

Elbląg, Obchody Święta Niepodległości w gminie Gronowo Elbląskie

Już po raz czwarty w gminie Gronowo Elbląskie odbędą się obchody Święta Niepodległości. Pragniemy zaprosić Państwa w poniedziałek (11 listopada) do Fiszewa na obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada.

To ważny dzień dla każdego Polaka, gdyż przypomina nam o wyzwoleniu ojczyzny z niewoli zaborców. Dlatego udział w obchodach tego Święta jest naszym moralnym obowiązkiem i ukłonem wobec wszystkich tych, którzy przelali krew za naszą wolność.
     Pragniemy zaprosić Państwa w najbliższy poniedziałek do Fiszewa na obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada w Gronowie Elbląskim.
     Program:
     15.00 – Apel Poległych oraz złożenie kwiatów przy Pomniku Powstańców Listopadowych w Fiszewie
     16.00 – Polowa Msza Święta za Ojczyznę przy kaplicy w Fiszewie
     16.40 – gorący posiłek dla wszystkich Uczestników obchodów Święta
     17.00 – inscenizacja „Światło i dźwięk” przy ruinach kościoła w Fiszewie
     Darmowy przewóz Mieszkańców do Fiszewa.
     14.20 – wyjazd z przyszkolnego parkingu w Jegłowniku,
     14.35 – przystanek na parkingu przy Gimnazjum w Gronowie Elbląskim,
     14.45 – przystanek w Oleśnie przy Stodolarni,
     14.55 – przyjazd w okolice Pomnika Powstańców w Fiszewie
     
     Gospodarzami przedsięwzięcia są mieszkańcy sołectwa Fiszewo.
     Organizatorzy i podmioty wspierające: Stowarzyszenie Aktywności Społecznej im. T. Reytana, Wójt Gminy Gronowo Elbląskie, Wójt Gminy Gronowo Elbląskie, Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Oleśno „Wieś z pomysłem”, Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Odział Ziemi Elbląskiej, Gminny Związek Ochotniczych Straży Pożarnych w Gronowie Elbląskim, Stowarzyszenie „Nasza Szkoła” w Gronowie Elbląskim SP im. Jana Pawła II, Zespół Ludowy "Gronowiacy", Sołtys i Rada Sołecka Wikrowa, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gronowie Elbląskim, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Jegłowniku, Gimnazjum im. Powstańców Listopadowych w Gronowie Elbląskim, Przyjaźni Obywatele Gminy Gronowo Elbląskie.

organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naszywka HERB ELBLĄGA
Ręcznik z haftem
POLO z HAFTEM
Polar z haftem