UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Od poniedziałku letni rozkład jazdy

 
Elbląg, Od poniedziałku letni rozkład jazdy
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl
Reklama

Od 26 czerwca do 31 sierpnia na liniach nr 8, 15, 16, 17, 22 będzie obowiązywał letni rozkład jazdy. ZKM przypomina, że w tym okresie zostanie zawieszone funkcjonowanie linii nr 5 i 18.

Ponadto informujemy, że w związku z przebudową skrzyżowania 12 Lutego –Nowowiejska – Teatralna i zmianą organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu, od 26 czerwca do odwołania, wprowadzone zostaną objazdy na wybranych kierunkach dla linii nr 6, 8, 9, 10, 11, 16, 20, 31 i 100:
      
       Linia nr 6
       - w kierunku Łódzkiej: od ul. Górnośląskiej, przez ul. Traugutta, Grota- Roweckiego do Armii Krajowej, dalej po stałej trasie;
       - w kierunku Dębicy: bez zmian.
      
       Linia nr 8 i 31
       - w kierunku Łódzkiej/ Dębicy: od ul. Dąbka, przez ul. Królewiecką, Szymanowskiego, Moniuszki, Traugutta do Górnośląskiej, dalej po stałej trasie;
       - w kierunku Odrodzenia: bez zmian.
      
       Linia nr 9 i 11
       - w kierunku dworca/Dębicy: od ul. Dąbka, przez Teatralną, Robotniczą, Armii Krajowej do Hetmańskiej, dalej po stałej trasie;
       - w kierunku Odrodzenia: bez zmian.
      
       Linia nr 10
       - w kierunku ul. Grottgera: od ul. Robotniczej, przez Armii Krajowej do Hetmańskiej, dalej po stałej trasie;
       - w kierunku al. Odrodzenia: od ul. Hetmańskiej, przez Armii Krajowej, do Robotnicza, dalej po stałej trasie.
      
       Linia nr 16
       - w kierunku Gronowa Górnego: od ul. Dąbka, przez ul. Królewiecką, Szymanowskiego, Moniuszki, Traugutta do Grobla św. Jerzego, dalej po stałej trasie;
       - w kierunku Ogólnej: bez zmian.
      
       Uwaga! Na okres letni (od 26.06 do 31.08) wprowadzona zostanie zmiana w trasie linii nr 16. Od poniedziałku do piątku wyznaczone kursy tej linii (tylko w kierunku Ogólnej), a oznaczone w rozkładach literą „T”, będą wykonywane przez ul. Traugutta i Nowowiejską.
      
       Linia nr 20
       - w kierunku dworca: od ul. Królewieckiej, przez Szymanowskiego, Traugutta, Moniuszki, Grota – Roweckiego do Hetmańskiej;
       - w kierunku Milejewa/Majewa: bez zmian.
      
       Linia nr 100
       - w kierunku dworca: od ul. Dąbka, przez Teatralną, Robotniczą, Armii Krajowej do Hetmańskiej, dalej po stałej trasie;
       - w kierunku Odrodzenia: bez zmian.
      
       Na trasie objazdu dla linii nr 9, 11, 100 przy ul. Teatralnej (za skrzyżowaniem z ul. 12 Lutego) zostanie ustawiony dodatkowy, tymczasowy przystanek.
       W związku z ww. objazdami, a także przewidywaną zmianą natężenia ruchu drogowego w tym rejonie miasta, w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej mogą wystąpić kilkuminutowe opóźnienia w realizacji rozkładu jazdy.
      
       Jednocześnie informujemy, że w związku z budową torowiska w ul. 12 Lutego oraz przebudową skrzyżowania 12 Lutego – Teatralna – Nowowiejska (wyłączenie z ruchu fragmentu torowiska w rejonie tego skrzyżowania), od 1 lipca 2017 zawieszone zostanie funkcjonowanie linii tramwajowej nr 1 i 2, a linia nr 4, na odcinku od Dąbka – Obrońców Pokoju do Królewiecka – Robotnicza, zostanie przetrasowana na Obrońców Pokoju i Browarną. Szczegółowe informacje w tym zakresie zostaną podane w osobnym komunikacie.
      
Michał Górecki, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama