Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Odezwa do Obywateli Elbląga

 Bez akademii, uścisków i nagród świętujemy sobie dzisiaj pracowicie i po cichu Międzynarodowy Dzień Muzealnika. Świętujemy radośnie, bowiem najlepszy prezent i tak już otrzymaliśmy. Zostaliśmy przez elblążan wyjątkowo szczodrze obdarowani – liczną obecnością i wspólną zabawą w Noc Muzeów.

Nie powstrzymała Was późna godzina, zła pogoda ani Michał Szpak w TV, więc za tę obecność, akceptację, ciepłe słowa i wiele uśmiechów z całego serca i szczerze dziękujemy. To Wy, drodzy elblążanie, nadajecie sens i wartość naszej pracy, o czym z przyjemnością w tym dniu sobie myślimy i rozmawiamy.
     Dziękujemy najpokorniej wszystkim, którzy zechcieli z nami Noc Muzeum przygotować i ubarwić. Szczególnie ciepłe myśli kierujemy do wieloletnich przyjaciół – pracowników i dyrekcji Teatru im. Aleksandra Sewruka oraz Galerii EL. Już nie wyobrażamy sobie tej nocy bez Was, wspaniałych aktorów i artystów.
     Kolejny raz towarzyszyło nam Studio TT, prezentujące techniki wyrobu biżuterii. W tym roku dołączyli do nas także nowi znajomi – PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Restauracja Propaganda, PPHU Pan Tu Nie Stał, Klub Miłośników Tramwajów i Tramwaje Elbląskie, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, Regionalne Centrum Wolontariatu, Agencja „Lider”, firma Cleaner, Zarząd Zieleni Miejskiej oraz Panowie Krzysztof Nowacki i Michał Mroczkowski. Byliście wszyscy niezastąpieni, ale bez pomocy i wytrwałości wolontariuszy, to wszystko nie byłoby możliwe dla nas do udźwignięcia. Dziękujemy i wierzymy, że to dopiero początek naszej wieloletniej i bliskiej współpracy.
     Za to z impetem i już na stałe w nasze muzealne życie wtargnęła firma The Construct ze swoją pasją, dynamiką i ultranowoczesnością. Dzięki niej mogliśmy zanurkować do wnętrza makiety Placu Słowiańskiego – a to dopiero początek. Dowartościowani tym, że chcą współpracować z nami tak zdolni, młodzi elblążanie, spokojnie patrzymy w przyszłość.
     Noc Muzeów 2016 to już historia, więc postanowiliśmy coś z niej ocalić. Zostaje z nami książka skarg i wniosków, byście zawsze mogli podzielić się swoimi wrażeniami, wskazać nasze niedociągnięcia, wylać swoje żale. Tylko zostańcie z nami, wspierajcie czasami swoją obecnością i uwagą.
     A dla tych, którzy z nami chcą jeszcze powspominać czar wiosennej nocy w muzeum, załączamy mini reportaż Grzegorza Stycznia, który od dłuższego czasu dzieli się z nami swoim niezwykłym talentem operatorskim.
     
     W imieniu obywateli muzealników
     pisałam to ja, Maria Kasprzycka
     Kierowniczka Działu Kontroli Jakości
     MAH w Elblągu
     
-------- Artykuł sponsorowany --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl