Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Odkryj, kim naprawdę jesteś

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2016-06-08
Aktualizowany 2016-06-08 18:00

To, przez co przejdziemy i czego doświadczymy to coś, czego nikt nam nie odbierze. Swego rodzaju kapitał i inwestycja w przyszłość. Szkolenie, które przygotowuje do wojsk specjalnych, organizowane przez centrum szkoleniowe Security Consulting and Training, to jedyny taki kurs w Polsce. Dzięki niemu sprawdzisz, jakie są Twoje granice.

Profesjonalizm podparty certyfikatami
     Kurs, który potrwa 19 dni (od 1 do 19 lipca), jest dedykowany szczególnie tym, którzy myślą o siłach specjalnych albo pracy w wojsku. Prowadzą go najlepsi instruktorzy z Polski i z zagranicy, którzy znają ten świat od podszewki. Założyciel centrum szkoleniowego SCAT – Mariusz Pakieła – spędził 12 lat w elitarnej jednostce wojskowej GROM. Wiedzę, którą zdobył podczas licznych misji oraz szkoleń i ćwiczeń najwyższego szczebla, postanowił przekazać dalej. Centrum Szkoleniowe SCAT, które stworzył, to miejsce profesjonalne, posiadające wszelkie certyfikaty i zapewniające zarówno edukację, wsparcie techniczne, serwis, jak i dostawę specjalistycznego sprzętu.
     
     
Sprawdź, jak wiele możesz
     Podczas kursu nauczysz się, jak ważny i istotny jest porządek, który usprawnia i ułatwia życie w wojsku. Dwie godziny samoobrony każdego dnia nauczą Cię, jak dać sobie radę w każdej sytuacji, posługiwanie się bronią pokaże, jak obchodzić się z nią prawidłowo i sprawnie, a praca z mapą czy mierzenie odległości na azymut sprawią, że już nigdy nie zgubisz się w terenie. Nauczysz się, jak przetrwać w wodzie oraz nabędziesz umiejętności niezbędnych przy technikach wysokościowych.
     Całość uzupełniają przemyślane ćwiczenia ogólnorozwojowe, które szlifują kondycję, wzmacniają sylwetkę, powodują utratę wagi.
     
     Nie poznasz samego siebie
     Kurs jest tak skonstruowany, żeby móc sprawdzić samego siebie, uczestnicy odkrywają, jakie są ich granice. Szkolenie przygotowuje psychologicznie do tego, by później móc sobie radzić ze stresem, zarządzać nim, uczy wytrwałości, wytrzymałości, a także tego, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy pracę w siłach specjalnych znają z doświadczenia, uczestnik nauczy się również pracy w grupie, niezbędnej aby przetrwać. To oni doprowadzają do tego, by być coraz lepszym, z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Takiej adrenaliny nie znajdziesz w świecie wirtualnym, tylko w rzeczywistości.
     
     Biznes też może
     Centrum Szkoleniowe SCAT organizuje również podobny kurs dla pracowników firm. Trwa on kilka dni, w ciągu których można przekonać się, że radzenie sobie z dużym obciążeniem to kwestia umiejętności, a nie osobowości. Zobacz, czego możesz się spodziewać.
     
     Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie Centrum Szkoleniowego SCAT.  Warto się pospieszyć, bo miejsc na lipcowy kurs jest tylko 12!
     
     
Security Consulting And Training
     ul. Przybyszewskiego 22
     nr tel: 669 194 243
     e-mail: scat@scat.pl
     
     
------------Reklama----------
     
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl