Środa 17-10-2018, imieniny Ignacego, Wiktora
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Ojczyznę kochać trzeba i szanować. Ojczyznę kochać trzeba i szanować.

Odkryj talenty swoje i innych

 
Elbląg, Odkryj talenty swoje i innych Warsztaty plastyczne dla dzieci...i dorosłych (fot. nadesłane)
Rek

We wtorek, 26 czerwca, w godzinach 17 - 19 w Światowidzie odbędą się bezpłatne warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych, happening plastyczny dla najmłodszych, koncert wokalny oraz spektakl teatralny. Wszystko to w ramach zakończenia zajęć sekcyjnych w roku szkolnym 2011/2012. Wstęp wolny.

Plastyczne, taneczne, teatralne, muzyczne – to sekcje artystyczne działające w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. We wtorek, 26 czerwca, ich uczestnicy będą chcieli pokazać elblążanom czego dokonali podczas zajęć w minionym roku szkolnym.
     O godz. 17 w holu głównym Światowida odbędą się prezentacje muzyczne w wykonaniu dwóch grup wokalnych działających w CSE. Zaśpiewają „Skaczące nutki” i „Teen tones”. Uzdolnione wokalnie dzieci i młodzież zaprezentują to, nad czym pracowali przez cały rok szkolny.
     Od godz. 17 do 19 w pracowniach plastycznych Światowida na dzieci i dorosłych czekają otwarte studia artystyczne i instruktorzy przygotowani na najciekawsze i najbardziej kreatywne pomysły.
     Odbędą się zajęcia z ceramiki, witrażu i fusingu, tworzenia biżuterii szklanej czy technik rysunkowych.
     Najmłodsi o 17.30 będą mogli wziąć udział w happeningu artystycznym na holu głównym.
     Zaś o godz. 18 oprócz kolejnej tury otwartych studiów artystycznych odbędzie się również spektakl teatralny „Nieprosty problem” w wykonaniu najmłodszej grupy teatralnej Światowida - StukaTo pod kierownictwem Edyty Machul.
     Spektakl opowiada o królestwie, które zostało dotknięte problemem nieprostym, a jego nieprostość ma tu dwa znaczenia. Po pierwsze jest on trudny do rozwiązania, a po drugie związany jest z wszelkiego rodzaju wykrzywieniami i krzywiznami... Otóż w królestwie tym, nie wiadomo z jakiej przyczyny, wszystko zaczęło się wykrzywiać i wyginać. Nie tylko przedmioty, ale i poddani, a nawet sama królowa i król. I jak tu egzystować w takim miejscu?
     
     Wstęp na wszystkie prezentacje i do pracowni jest wolny.

Edyta Jasiukiewicz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Pieczątki Trodat