UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Ogień, światło, laser... - Magic Malbork 2015

 
Elbląg, Ogień, światło, laser... - Magic Malbork 2015
fot. nadesłana
Reklama

Już w piątek i sobotę (7-8 sierpnia) odbędzie się kolejna pełna kolorów, światła, dźwięków i rytmów edycja najbardziej magicznego wydarzenia kulturalnego w Polsce – Magic Malbork 2015 – Rytmy ulicy.

Czym byłaby magia bez ognia i światła? Podczas Magic Malbork 2015 tradycyjnie łączymy stare z nowym, pierwotne z nowoczesnym. Od utrzymanych w pierwotnym klimacie pokazów fireshow z elementami bodypaintingu (malowanie ciała) i UV show w wykonaniu Teatru LOS FUEGOS i akompaniującego mu na afrykańskich bębnach zespołu Cocodjembé, poprzez nocną iluminację budynków w centrum miasta, realizowaną przez firmę LBL, aż po niezapomniane widowisko laserowe Magia Światła przygotowane przez Partnera Magic Malbork – firmę Visual Sensation. Trwające ok. 25 minut widowisko na pewno zaskoczy ilością efektów – videomapping, lasery graficzne i przestrzenne, elementy pirotechniki, buchające ognie i gejzery wodne – to wszystko zobaczą chętni w czasie pokazów w ogrodzie Malbork Welcome Center. Dla chętnych nie zabraknie miejsca – pokazy odbędą się aż 6 razy – po 3 sesje późnym wieczorem i nocą z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.
       Na widowisko laserowe Magia Światła obowiązują bilety wstępu – cena 5 zł.
       Informacje na stronie www.magicmalbork.pl
      
       Magia Światła – widowisko laserowe

       Ogród Malbork Welcome Center, ul. Kościuszki 54
       Piątek, 7 sierpnia 2015 r. – godz. 22:30, 23:30, 00:30
       Sobota, 8 sierpnia 2015 r. – godz. 23:30, 00:30, 01:30
       Czas trwania: ok. 25 min.
       Cena biletu: 5 zł
       Bilety w dniach 22 lipca - 7 sierpnia 2015 r. do nabycia
       w Centrum Kultury i Edukacji SZKOŁA ŁACIŃSKA (Skansen Rzemiosł, poziom -1)
       od pn. do pt. w godz. 8:00 – 16:00
       oraz w Centrum Informacji Turystycznej - Malbork Welcome Center,
       w pn. 8:00 – 16:00, wt. – pt. 8:00-18:00, sb. - 11:00-16:00
       W dniach 7 – 8 sierpnia 2015 roku, w Punkcie Informacyjnym Magic Malbork 2015 (parking pomiędzy Malbork Welcome Center a PEPCO, ul. Kościuszki) w godzinach 16:00 – 22:00.
      
       Nocna iluminacja budynków przy ul. Kościuszki

       Zachęcamy do odwiedzenia centrum Malborka i wykonania pamiątkowych zdjęć w magicznym, kolorowym otoczeniu iluminowanych budynków!
       Nocna Iluminacja budynków przy ul. Kościuszki
       Piątek, 7 sierpnia 2015 r. – godz. 21:00 – 1:00
       Sobota, 8 sierpnia 2015 r. – godz. 21:00 – 2:00
       (Uwaga - w czasie iluminacji nastąpią trwające ok. 25 min. przerwy związane z realizacją widowisk laserowych Magia Światła)
      

 

Pokaz fireshow
       Widowisko plenerowe, w którym główną rolę odgrywają dynamiczne, przestrzenne ogniste obrazy. Pokaz przygotowany wspólnie z zespołem "Cocodjembé" porywa widzów w świat afrykańskich rytmów, tańca, ognia i malowanych na ciele wzorów. Jest podróżą do dzikiego świata, w którym wszystko co się dzieje, podporządkowane jest rytmom bębnów i magii ognia. W pokazie bierze udział sześciu tancerzy ognia, wykorzystujących wiele różnego rodzaju płonących rekwizytów, a także całą masę sztuczek i scenicznych efektów. Atmosfera będzie na pewno gorąca.
      

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym imprezy
      

      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama