Niedziela 24-06-2018, imieniny Jana, Danuty
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Okręg wyborczy nr 1

W niedzielnych wyborach samorządowych wybierać będziemy Radę Miasta Elbląga. Z okręgu nr 1, czyli z Zawady, do elbląskiej Rady Miejskiej kandyduje 58 osób.

Oto kandydaci (podajemy imię, nazwisko i wiek kandydata).
     
     Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
      1. Andrzej Tomczyński, 55 Elbląg
      2. Rafał Traks, 22
      3. Marian Jasiński, 59
      4. Iwona Antkiewicz, 41
      5. Halina Sałata, 58
      6. Janusz Jaworski, 45
      7. Tomasz Milewski, 39
      8. Barbara Gąsiorowska, 53
      9. Lidia Diżak, 58
      10. Piotr Zieliński, 38
     
     Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
      1. Elżbieta Gelert, 51
      2. Bartosz Mateusiak, 25
      3. Jan Pączkowski, 47
      4. Agnieszka Grzelak, 33
      5. Dariusz Ignatowicz, 32
      6. Jolanta Serdyńska, 56
      7. Małgorzata Strzelec, 30
      8. Adrianna Piotrowska, 32
      9. Wojciech Paczkowski, 44
      10. Wojciech Pawlak, 55
     
     Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
      1. Juliusz Dziewiałtowski-Gintowt, 65
      2. Czesława Piotrowska, 55
      3. Tadeusz Mikulski, 57
      4. Jan Witkowski, 69
      5. Marian Peters, 59
      6. Leszek Iwańczuk, 46
      7. Przemysław Marusa, 29
      8. Danuta Tchorowska, 58
      9. Alina Szatkowska, 56
      10. Kazimierz Kowalski, 51
     
     Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Dobry Samorząd
      1. Witold Wróblewski, 47
      2. Rafał Kućmański, 27
      3. Urszula Orłowska-Budo, 48
      4. Rafał Postek, 32
      5. Marek Jagodziński, 53
      6. Marcin Jezierski, 32
      7. Łucja Oziewicz, 52
      8. Ewa Krajnik, 54
     
     Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój i Praca Przyszłością Samorządu
      1. Wiesław Wiśniewski, 50
      2. Andrzej Malinowski, 58
      3. Ryszard Zemke, 60
      4. Marzena Wróbel, 38
      5. Wioleta Engler, 32
      6. Zbigniew Pąsik, 56
      7. Edmund Stankiewicz, 57
      8. Zbigniew Ostrowski, 47
      9. Anna Sałacka, 36
      10. Danuta Krygier, 57
     
     Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Elbląg
      1. Barbara Alfut, 51
      2. Roman Rycke, 67
      3. Bogdan Zaborowski, 45
      4. Dariusz Urbański, 35
      5. Jerzy Dąbrowski, 65
      6. Jerzy Zambrzycki, 60
      7. Iwona Małaszewska, 33
      8. Ewelina Przeworska, 19
      9. Konrad Prusiecki, 64
      10. Helena Hałun, 72.
     

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fretka
Artemia
Ochotka żywa
Karma dla papug średnich