Czwartek 19-07-2018, imieniny Wincentego, Marcina
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Rowerem w deszcz Rowerem w deszcz

Okręg wyborczy nr 2

W niedzielnych wyborach samorządowych wybierać będziemy Radę Miasta Elbląga. Z okręgu nr 2, czyli z dzielnicy Nad Jarem i sąsiednich, do elbląskiej Rady Miejskiej kandyduje 59 osób.

Okręg nr 2 to Osiedle Nad Jarem i Kamionka oraz m.in. ulice: Piłsudskiego, Beniowskiego, Płk. Dąbka (jej końcowa część), Kościuszki (jej końcowa część), Królewiecka (jej końcowa część).
     Oto kandydaci (podajemy imię, nazwisko i wiek kandydata)
     
     Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
      1. Janusz Hajdukowski, 51
      2. Zenon Dziwniel, 51
      3. Paweł Fedorczyk, 29
      4. Andrzej Poźniak, 43
      5. Izabela Olejnik, 25
      6. Marek Wójcik, 51
      7. Janina Walewska, 61
      8. Henryk Jackiewicz, 58
      9. Cecylia Wiśniewska, 52
      10. Bożena Rakowska, 41
     
     Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
      1. Tadeusz Naguszewski, 52
      2. Edward Stasiuk, 51
      3. Ryszard Zgirski, 55
      4. Łukasz Piśkiewicz, 28
      5. Dorota Filipek, 45
      6. Łukasz Anaszko, 28
      7. Krystyna Spiechowicz, 53
      8. Ewa Kućmierowska, 43
      9. Jolanta Wiercińska, 42
      10. Piotr Opaczewski, 28
     
     Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
      1. Marek Gliszczyński, 50
      2. Ryszard Klim, 60
      3. Lucjan Filaszkiewicz, 58
      4. Mirosława Borek-Kowalczyk, 50
      5. Piotr Kołodziejczyk, 19
      6. Karolina Zawadzka, 22
      7. Agnieszka Stefańska, 31
      8. Bogusław Mikulski, 50
      9. Marcin Zdanowicz, 27
      10. Tomasz Lassmann, 26
     
     Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Dobry Samorząd
      1. Adam Krause, 30
      2. Stanisława Bujnowicz, 57
      3. Joanna Majewska, 49
      4. Bogusław Milusz, 35
      5. Leon Budzisiak, 53
      6. Wiesław Karwacki, 54
      7. Piotr Ziębka, 34
      8. Bogdan Frieske, 54
      9. Janusz Ufnalewski, 58
     
     Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój i Praca Przyszłością Samorządu
      1. Hieronim Guzowski, 58
      2. Tadeusz Chmielewski, 59
      3. Ryszard Miszk, 33
      4. Marek Kopyla, 55
      5. Paweł Janiak, 25
      6. Józef Brzozowski, 73
      7. Roman Gajewski, 43
      8. Lech Golon, 52
      9. Stanisław Zaborowski, 57
      10. Janusz Bredziński, 54
     
     Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Elbląg
      1. Tadeusz Browarczyk, 45
      2. Piotr Janeczko, 49
      3. Marian Gontarski, 52
      4. Wojciech Karpiński, 55
      5. Wiesław Ziółkowski, 49
      6. Krzysztof Magierski, 46
      7. Loretta Sarabaj, 67
      8. Robert Monkiewicz, 31
      9. Łukasz Popławski, 22
      10. Marta Modrzyńska, 22.
     

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME
Płyn Hayne
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI