Poniedziałek 24-09-2018, imieniny Gerarda, Teodora
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Okręg wyborczy nr 4

W niedzielnych wyborach samorządowych wybierać będziemy Radę Miasta Elbląga. Z okręgu nr 4 do elbląskiej Rady Miejskiej kandyduje 60 osób.

Okręg nr 4 to obszar od Placu Kazimierza Jagiellończyka w kierunku zachodnim - do wylotu na Gdańsk i Malbork, także Starówka i Zawodzie.
     Oto kandydaci (podajemy imię, nazwisko i wiek kandydata).
     
     Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
      1. Zdzisław Olszewski, 71
      2. Paweł Kowszyński, 28
      3. Jerzy Broda, 45
      4. Teresa Król, 64
      5. Andrzej Natoński, 61
      6. Ryszard Tomczyk, 75
      7. Jerzy Gawryołek, 45
      8. Julia Siuda, 69
      9. Grzegorz Konopko, 22
      10. Henryka Szumna, 47
     
     Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
      1. Witold Strzelec, 31
      2. Antoni Czyżyk, 46
      3. Wiktor Daszkiewicz, 62
      4. Monika Wruszak, 25
      5. Grzegorz Bidziński, 31
      6. Łukasz Żukowski, 21
      7. Grzegorz Tomczyk, 33
      8. Artur Szadziul, 40
      9. Grzegorz Sowa, 26
      10. Piotr Marek, 24
     
     Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
      1. Henryk Słonina, 67
      2. Sławomir Kula, 52
      3. Dariusz Zaradkiewicz, 41
      4. Robert Falkenberg, 36
      5. Karol Wyszyński, 55
      6. Karolina Wasielewska, 27
      7. Krzysztof Kowalski, 24
      8. Regina Cysarz, 47
      9. Stefan Walas, 69
      10. Sylwia Różycka-Kowal, 26
     
     Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Dobry Samorząd
      1. Krzysztof Święcicki, 49
      2. Grażyna Nawrolska, 56
      3. Alicja Boczar, 65
      4. Przemysław Jarosz, 21
      5. Piotr Macutkiewicz, 38
      6. Małgorzata Decyk, 36
      7. Leszek Malinowski, 48
      8. Henryk Wojciechowski, 47
      9. Ryszard Hałajec, 60
      10. Małgorzata Czyszek, 40
     
     Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwój i Praca Przyszłością Samorządu
      1. Jolanta Lisewska, 45
      2. Tadeusz Kozłowicz, 49
      3. Krzysztof Kompiński, 36
      4. Janusz Bronhard, 48
      5. Jadwiga Kowalczyk, 53
      6. Jerzy Kulas, 56
      7. Ryszard Kozioł, 75
      8. Bartłomiej Zambrzycki, 30
      9. Wojciech Klimontowicz, 50
      10. Anna Gańska, 47
     
     Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Elbląg
      1. Waldemar Cichoń, 51
      2. Ryszard Krzysztofowicz, 59
      3. Andrzej Przybylski, 60
      4. Marzena Kozłowska, 41
      5. Henryk Iszoro, 62
      6. Tadeusz Miszewski, 57
      7. Halina Runiewicz, 51
      8. Michał Biegaj, 18
      9. Natalia Jarzębkowska, 20
      10. Jerzy Byczyński, 56.
     

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety do łazienki
Fototapety do łazienki
Fototapety do salonu
Fototapety z kwiatami