Wtorek 26-03-2019, imieniny Emanuela, Teodora
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oni imigrantom mówią nie

 
Elbląg, Oni imigrantom mówią nie
(fot. RG)

Dzisiaj na elbląskiej starówce odbył się protest przeciwko przyjmowaniu przez Polskę ekonomicznych imigrantów z krajów islamskich. Frekwencja nie była wysoka, w przemarszu wzięło udział około 50 osób, głównie zwolennicy partii KORWiN.

- Elbląg jest takim stanem umysłu, jak to mówią zabawnie, bo elblążanie nie angażują się we wszelkie inicjatywy obywatelskie, więc frekwencja na tego typu wydarzeniach zawsze jest niska. Co to się dzieje w polityce zniechęca ludzi, by się angażować. Jeżeli będzie tutaj dzisiaj 100 osób, to będę postrzegał to jako sukces – stwierdził Michał Szydlarski z partii KORWiN, organizator protestu.
     Protestujących było około 50, nieśli polskie flagi i flagi z logo partii KORWiN. Zanim wyruszyli spod siedziby Platformy Obywatelskiej pod siedzibę Prawa i Sprawiedliwośći, odśpiewali „Rotę” i wygłosili kilka przemówień na temat islamskich uchodźców, którzy ich zdaniem są wyłącznie imigrantami ekonomicznymi, zagrażającymi przyszłości Polski.
     - Liczba imigrantów, którzy mają być przyjęci do w krajach europejskich, to tylko symbol otwarcia drzwi. Już pani Merkel mówi o tym, że będzie ich jeszcze więcej. My chcemy zaprotestować przeciwko decyzjom ponad naszymi głowami. Nie było debaty, konsultacji społecznych ani referendum w tej sprawie, a to jest ważny problem, który odbije się nam czkawką za 20, 50 lat, jeśli pozwolimy sobie na to, co kraje Zachodu – stwierdził Michał Szydlarski.
     Ile w tym całym proteście było osobistych przekonań uczestników przemarszu, a ile kampanii wyborczej, skoro partia KORWiN i organizator protestu kandydują w wyborach do Sejmu?
     - To się niestety zbiegło z kampanią wyborczą, niemniej jednak jeżeli ktoś może krzyczeć o tym, że da po 500 zł na każde dziecko, to my uważamy, że problem z imigrantami islamskimi jest problemem dużo większym i to zagrożenie jest realne – stwierdził Michał Szydlarski.
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • mamy dosyć własnej biedy, żadnych imigrantów
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  98 15
  (2015-09-27)
 • Od kilku lat Polska jest europejskim liderem w popieraniu agresywnych militarnych agresji USA na Bliskim Wschodzie w których to agresjach Polska brała czynny udział. Wspólnie z USA rozpieprzyliście ludziom struktury państwowe wprowadzając w to miejsce chaos, bałagan i terror islamskich bandytów na terenie państw islamskich a teraz zamiast pomagać ofiarom wojny chcecie zamknąć granice Europy poszkodowanym w wyniku polsko-amerykańskich interwencji dzieciom, kobietom i bezrobotnym ojcom rodzin. Jesteście po prostu BARBARZYNCY !!!!! Hero (Heronim Zabiełło)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  20 58
  (2015-09-27)
 • Tak wiec Janusz Korwin Mikke jest gorszy od najgorszego kłusownika, który zabija matkę zwierzęcia pozostawiając bez opieki jej dzieci. Jestem zaskoczony postawą Janusza Korwina i mam nadzieję że surowa kara go nie minie. Dzieci hitlerowców mają więcej człowieczeństwa niż ten Polak. Hero (Heronim Zabiełło)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  16 72
  (2015-09-27)
 • Angole, Irishe właśnie się zwołują na necie- NIE DLA POLSKIEJ DZIELNICY, NIE DLA POLSKICH SKLEPÓW, NIE DLA PRZYBYSZÓW ZNAD WISŁY W NASZYM MIEŚCIE-i co wy na to, ksenofoby z KORWIN???Każdy kij ma dwa końce !!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  31 70
  emigrant_stąd(2015-09-27)
 • Polska przyjęła swego czasu mnóstwo uchodźców z Czeczenii, ok. 10 000 osób zostało u nas na stałe, np. Mamed Chalidow, zawodnik MMA, praktykujący muzułmanin, wikipedia pisze o nim Polak czeczeńskiego pochodzenia. Nie słyszałem o akcji w Olsztynie-NIE DLA MAMEDA W NASZEJ DZIELNICY.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  19 43
  emigrant_stąd(2015-09-27)
 • Elbląg nie jest stanem umysłu, to stwierdzenie zapożyczone z neta dotyczy innego kraju. Elblążanie angażują się w wiele inicjatyw obywatelskich. Prawda jest taka, że to co wymyślacie jest do d. .. , więc jaka akcja, taka reakcja. Zacznijcie myśleć poważnie o Polsce, a nie uprawiacie dziecinadę !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  17 19
  E-ginhabitant(2015-09-27)
 • Marzyła wam się zwycięska wojenka i polskie szyby naftowe a teraz jak są ofiary wojny to zapominacie o podstawowych wartościach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16 22
  (2015-09-27)
 • KORWIN, czy wy jeździcie na wakacje za granicę, wyjedźcie, zrelaksujcie się, nikt tam wam głowy nie urwie :) nie bójcie się obcych krajów, jak się je pozna, nic nie jest już takie straszne :) oszołomy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  18 41
  obserwator777(2015-09-27)
 • Może ci, którzy chcą oglądać meczety niech się wyprowadzą tam gdzie one są.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  74 11
  (2015-09-27)
 • Po raz kolejny unijny okupant udowodnił nam że jesteśmy ubezwłasnowolnionym krajem. Na szczęście Związek Socjalistycznych Republik Europejskich coraz szybciej zbliża się ku upadkowi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  45 5
  y54y45(2015-09-27)
 • Wy co tu piszecie głupoty na " NIE", nie zapominajcie że jesteście też imigrantami na Prusy Wschodnie, bo zagnieździliście się tutaj po II Wojnie Światowej jak wygnano wasze rodziny z b. ziem polskich. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15 43
  (2015-09-27)
 • Przecież tu na forum wypowiadają się jakieś czuby, które kompletnie nie rozumieją problemu. Nie jestem sympatykiem JKM i partii Korwin, ale popieranie muzułmańskiej inwazji na Europę i docelowo na nasze kraj (bo chcą nas zmuszać do budowania obozy dla uchodźców mimo, że w ogóle nie chcą u nas być) jest skandaliczne. Jeżeli ktoś tak lubi egzotykę lub chce ubarwić swoje życie to niech jedzie do Afryki północnej lub Bliski Wschód, a nie ściąga ją do nas. Poza tym marsze przeciw imigrantom ekonomicznym odbyły się w wielu miastach Polski - więc dzieciaku sam lepiej wracaj do przedszkola, bo jak stanowczo nie zareagujemy teraz to za kilkanaście lat będziesz inaczej piszczał.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  53 9
  (2015-09-27)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Clinex Dispersion Soft
Pieczątki Trodat
Clinex Stronger
Pieczątki Firmowe