Wtorek 22-01-2019, imieniny Wincentego, Anastazji. Dzień Dziadka
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ostatnia szansa na dołączenie do Szlachetnej Paczki!

 
Elbląg, Ostatnia szansa na dołączenie do Szlachetnej Paczki!
Rek

- Mam nadzieję, że szybko znajdziemy SuperW i potrzebujące rodziny dostaną zasłużoną pomoc – ściska kciuki Basia Kurdej-Szatan. Razem z Julką Kamińską i Tomaszem Kammelem dwoją się i troją, by mądra pomoc dotarła w tym roku do najbardziej potrzebujących. To ostatnia szansa, by zostać wolontariuszem Paczki lub Akademii Przyszłości!

W tym roku Paczka i Akademia łączą swoje siły, by wspólnie walczyć o świat, w którym nie ma miejsca na biedę. Aby dotrzeć z pomocą do potrzebujących osób, niezbędnych jest w tym roku ponad 13 500 wolontariuszy.
     Wciąż są wolne miejsca dla ok 7000 SuperW w ponad 620 lokalizacjach w całej Polsce, w tym w województwie warmińsko-mazurskim Paczka i Akademia czekają jeszcze na 500 wolontariuszy.
     Trwa rekrutacja uzupełniająca, a termin zgłoszeń upływa 15. października.
     Aby dołączyć do Drużyny SuperW wystarczy wejść na www.superw.pl, wybrać formę zaangażowania i zarejestrować się.
     
     Przekrocz swoje granice

     SuperW to wyższa jakość zaangażowania w wolontariat. SuperW Paczki przekracza swoje granice, odwiedza potrzebujących w ich domach i podejmuje decyzję o włączeniu do projektu. Pomaga tym, którzy czują się bezradni, opuszczeni i nieważni. SuperW Akademii regularnie spotyka się z dzieckiem, przeprowadza go od porażki w szkole do sukcesu w życiu i daje nadzieję na lepsze jutro.
     - Akademia i Paczka zawsze były projektami siostrzanymi. Wreszcie pokazaliśmy to światu! – mówi ks. Jacek Wiosna Stryczek, pomysłodawca akcji.
     
     Zmień swoje życie
     - W Paczce zwiększyła się moja pewność siebie. Wyszedłem z dołka, bo poznałem ludzi, którzy podali mi rękę – mówi Radek, który jako SuperW pobił swój rekord i odwiedził aż 40 potrzebujących rodzin, podczas gdy przeciętnie wolontariusz odwiedza ich kilka. Parę lat temu wpadł w nieciekawe towarzystwo, teraz ma pracę i planuje studia.
     Tylko w 2014 roku Szlachetna Paczka podarowała impuls do zmiany życia 19 580 rodzinom w potrzebie, a Akademia Przyszłości pomogła 1800 zdołowanym dzieciom.
     
     Leć walczyć z biedą! Rekrutacja trwa do 15. października.
     Zobacz, gdzie Paczka i Akademia szczególnie czekają naSuperW
     
     Zgłoś się na www.superw.pl
     
Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym Szlachetnej Paczki
     
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem