Niedziela 24-06-2018, imieniny Jana, Danuty
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oświadczenie prezydenta w sprawie EKS Mlekser

 
Elbląg, Oświadczenie prezydenta w sprawie EKS Mlekser Rzecznik EKS Mlekser Mirosław Kozłowski, fot. AD
Rek

Biuro Prasowe Prezydenta Elbląga przesłało dziś (24 marca) do mediów oświadczenie władz miasta w związku z zarzutami, jakie w trakcie otwarcia miejskiej hali tenisa stołowego przedstawił rzecznik EKS Mlekser Mirosław Kozłowski.

Zasady dobrego wychowania nakazują zapraszać na uroczystości z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem. Po to, aby zaproszona osoba mogła zaplanować udział w tym przedsięwzięciu. Niestety rzecznik EKS Mlekser Mirosław Kozłowski chyba o tej zasadzie nie wiedział.
     Zasady dobrego wychowania nakazują zapraszać na uroczystości z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem. Po to, aby zaproszona osoba mogła zaplanować udział w tym przedsięwzięciu. Niestety rzecznik EKS Mlekser Mirosław Kozłowski chyba o tej zasadzie nie wiedział. Prezydent Elbląga został zaproszony na otwarcie miejskiej hali tenisa stołowego na cztery dni przed jej otwarciem. Nie mógł już wziąć udziału w tej uroczystości, ponieważ w tym czasie – podobnie jak jego zastępcy - miał już zaplanowane inne spotkania. I mimo iż otwarcie hali to ważna uroczystość dla sportowców i kibiców tenisa stołowego, władze miasta nie mogły już odwołać wcześniej zaplanowanych spotkań.
     Pan Kozłowski nie zaprosił, a jedynie poinformował z dwudniowym wyprzedzeniem o otwarciu hali, Andrzeja Bugajnego, dyrektora Centrum Sportowo-Biznesowego, gospodarza obiektu. Podobną formę miało zaproszenie Andrzeja Budzelewskiego, zastępcy dyrektora Departamentu Kultury, Sportu i Turystyki. Dlatego obaj panowie nie wzięli udziału w tej uroczystości.
     Jednocześnie pragnę podkreślić, że oskarżanie obecnych władz miasta o zlekceważenie sportowców i kibiców jest jakimś nieporozumieniem. Mirosław Kozłowski zapomniał chyba, jaki wkład w powstanie sali do nauki i treningu tenisa stołowego włożyło miasto. Warto przypomnieć, że na pomysł stworzenia miejskiej hali tenisa stołowego wpadł pan Andrzej Bugajny. Prezydent Jerzy Wilk zaaprobował ten pomysł uznając, że warto wesprzeć tę dyscyplinę sportu. Należy tu podkreślić, że elbląscy tenisiści stołowi nigdy wcześniej nie mieli swojej hali z prawdziwego zdarzenia, a miejscem ich spotkań były obiekty sportowe np. w szkołach na terenie Elbląga. Miasto poniosło także znaczną część kosztów adaptacji hali na potrzeby tenisistów stołowych.
     W tym kontekście słowa Mirosława Kozłowskiego brzmią jak ponury żart. Po raz pierwszy spotkamy się z sytuacją, w której przedstawiciel klubu otrzymującego wydatne wsparcie od władz miasta, jednocześnie zarzuca im lekceważenie.
     

Biuro Prasowe Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • a może nie przyszli bo Nowaczyk miał być??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9 3
  sportowiec_amator(2014-03-24)
 • A mi to się wydaję że panowie olali temat nie było nawet nikogo z departamentu sportu w UM. A plan budowy tej sali to zaakceptował i wdrożył pan Nowaczyk a nie pan Wilk
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9 5
  (2014-03-24)
 • Pan Nowaczyk to chyba grywał w tenisa a nie wdrażał plany budowy. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 1
  (2014-03-24)
 • Pan Nowaczyk znowu chyba zamierza startować do wyborów prezydenckich, wnioskuję to po tym, że wszędzie go pełno, a szczególnie przy nowo otwartych obiektach sportowych. Robi to w ten sposób jak przed swoimi wyborami prezydenckimi, które wygrał. Myślę, że tym razem wyborcy elbląscy nie dadzą się nabrać na tego typu sztuczki Nowaczyka. Panie Prezydencie Jerzy Wilk! robi Pan wspaniałą robotę. Odbudowuje Pan Elbląg ze zgliszcz, które pozostawił Pan Nowaczyk. Głosujemy na Pana, jest Pan najlepszym Prezydentem naszego pięknego Elbląga.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 11
  (2014-03-24)
 • " (. .. ) Zasady dobrego wychowania nakazują (. .. )" - wydaje mi się, że jeśli już ktoś uważa, że stosuje zasady dobrego wychowania to w złym guście jest w ten sposób przedstawiać swoje argumenty zarzucając drugiej stronie brak znajomości bon ton.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 2
  (2014-03-24)
 • Niestety ale taka jest prawda, że Orliki i obiekty sportowe obecnie otwierane to załuga głównie Nowaczyka. A ze młodziez (głównie kibole) nie potrafiła tego decenic to teraz ma sadzawke (o ile sie uda) zamiast kompleksu sportowego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 3
  pujanek(2014-03-24)
 • Przecież to pan Nowaczyk a nie pan Wilk był orędownikiem powstania sali do tenisa stołowego. A na jakich to spotkaniach pan Wilk i jego dokooptowani byli w tym czasie? Nos dla tabakiery czy tabakiera dla nosa?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 3
  wiza(2014-03-24)
 • Pan Kozlowski jest rzecznikiem EKS?????No nie, padam ze smiechu!!!!!jaki rzecznik takie otwarcie!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 1
  zdumiony(2014-03-24)
 • Po pierwsze inicjatywa powstania sali do tenisa stolowego w CSB wyszla za czasu Nowaczyka. Andrzej Bugajny hahaha zart jakis ??? Proszę napisac jakie to mieli wazne spotkania.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 2
  pingpong(2014-03-24)
 • Bugajny to komunistyczny prosiaczek, który każdemu będzie trzymał paluszek w dupci, aby tylko być jak najbliżej koryta
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 1
  prawicowiec(2014-03-24)
 • Mam tylko nadzieję, że na kolejne otwarcia inwestycji Nowaczyka obecny prezydent też nie przybędzie. Pewnie trudno mu spojrzeć w oczy osobie, którą pokonało się metodami poniżej pasa. A tak na marginesie. To że nie przyszedł - może się zdarzyć, ale sposób tłumaczenia - to arogancja w czystej postaci.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 2
  POW(2014-03-24)
 • Na Gali Festiwalu " Czy to jest kochanie. .. " też nie mogli być, bo mieli inne " zadania" - w sobotę o godz. 18.Strasznie zapracowani ci nasi prezydenci. .. ale jak już idą. .. to we trzech.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 2
  galble(2014-03-24)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski
Autoryzowany Serwis Citroen Hadm Gramatowski
Serwis i oryginalne części Volkswagen
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej