Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Otwieramy drzwi do kariery!

 
Elbląg, Otwieramy drzwi do kariery!

Wakacje dawno się już skończyły. Warto teraz pomyśleć o kontynuacji nauki, kiedy na najbardziej popularnych kierunkach są jeszcze wolne miejsca. Nie od dziś wiadomo, że wiedza to najbardziej pewny kapitał. Inwestycja w siebie gwarantuje rozwój i dobrą pozycję na rynku pracy. Oferta firm edukacyjnych jest szeroka i zróżnicowana. W naszym regionie funkcjonuje kilka placówek oferujących usługi edukacyjne w tym największa w Polsce sieć szkół policealnych – Centrum Nauki i Biznesu „Żak”. Nauka za darmo? To możliwe!

Jeśli skończyłeś szkołę średnią lub zawodową, jesteś studentem, osobą bezrobotną, chcesz się przekwalifikować zawodowo lub też zdobyć wiedzę hobbistycznie to szkoła policealna jest idealnym rozwiązaniem dla każdego niezależnie od posiadanych kwalifikacji.
     Szkoły „Żak” są w 100% darmowe! 0 zł wpisowego, 0 zł czesnego, 0 zł za wydanie legitymacji, 0 zł za wydanie zaświadczeń do ZUS, MOPS, KRUS i innych instytucji oraz zero konsekwencji w momencie, gdy postanowimy zrezygnować z nauki. Warto też zaznaczyć, że nie ma żadnych barier wiekowych, by zapisać się do takiej szkoły, wystarczy przynieść świadectwo ukończenia szkoły średniej (matura nie jest wymagana), dowód osobisty, zdjęcia legitymacyjne oraz zaświadczenie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki. Legitymacja wydawana jest każdej osobie, która zapisze się do szkoły dwuletniej i uprawnia do ustawowej zniżki na przejazdy komunikacja miejską, a wszyscy – niezależnie od wieku – mogą korzystać z ulg u partnerów Żaka na terenie całego kraju.
     W ofercie edukacyjnej znajdują się bezpłatne dwuletnie szkoły na prawach szkół państwowych, jednoroczne szkoły płatne, Licea Ogólnokształcące dla dorosłych bezpłatne, gimnazjum dla dorosłych bezpłatne, a także kursy.
     Szkoła nie prowadzi egzaminów wstępnych, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Absolwenci dwuletnich szkół policealnych otrzymują państwowy dyplom technika. Badania wykazują, że najbardziej popularnymi wśród szkół za darmo kierunkami są: administracja, bhp, budownictwo, kosmetyka, logistyka, informatyka, opiekunka środowiskowa i fryzjerstwo.
     Osobom, którym zależy na rzetelnej wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej, polecamy Szkoły Policealne „Żak”, dające możliwość zdobycia dobrego zawodu. Jedną z zalet tych szkół, jest nauka w trybie zaocznym, dlatego edukację z łatwością można pogodzić z życiem zawodowym. To bardzo dobre rozwiązanie dla absolwentów liceum, chcących szybko zdobyć wartościowy zawód , a także świetna propozycja dla studentów, którzy z łatwością, mogą zdobyć dodatkowe wykształcenie. Forma tego typu kształcenia ma przed sobą przyszłość, ponieważ stanowi idealne rozwiązanie na podniesienie swoich kwalifikacji, co za tym idzie zwiększenie atrakcyjności w oczach pracodawcy. Szkoda nie skorzystać! Biorąc pod uwagę fakt, że nauka jest darmowa. Kto wie, który punkt w CV zadecyduje o tym, że to właśnie Ty dostaniesz upragnioną pracę? Rekrutacja trwa do końca października, a już dziś zapraszamy na Inaugurację roku szkolnego 2011/2012.
     
     Uroczystość odbędzie się 24 września w auli I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Pocztowej 2 w Elblągu.
     
     
Na godz. 10.00 zapraszamy wszystkich słuchaczy 3-letniego Liceum, 2-letniego Liceum oraz Gimnazjum. Na godz. 11.00 zapraszamy wszystkich słuchaczy Szkół Policealnych.

     
     Tego dnia osoby zainteresowane nauką w szkole będą mogły odwiedzić nasze pracownie znajdujące się przy ulicy Grunwaldzkiej 2. Możliwość zwiedzania pracowni od godz. 12.00 do 15.00. Informacje odnośnie szkoły na stronie www.zak.edu.pl/elblag. Zapraszamy.
     
     
---------------- Reklama ----------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl