Wtorek 25-09-2018, imieniny Władysława, Aurelii
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Parlamentarzyści u przedsiębiorców

Business Centre Club i CKiWM „Światowid” zapraszają w poniedziałek 19 listopada o godz. 15 na Forum Debaty Publicznej, którego tematem będzie „Biznes i polityka”.

- Spotkanie to miało odbyć się jeszcze przed wyborami, a w rozmowie mieli wziąć udział ówcześni kandydaci do Sejmu i Senatu. Jednak z powodu wizyty premiera w naszym mieście spotkanie zostało przesunięte. Ustaliliśmy, że najlepszym terminem na spotkanie będzie poniedziałek 19 listopada, godzina 15 - mówią organizatorzy. - Spotkanie, na które zapraszamy przedsiębiorców oraz posłów i senatorów, odbędzie się w centrum kultury w kawiarni „Muza”.
     Celem debaty jest przedstawienie parlamentarzystom problemów przedsiębiorców, a także stanowiska posłów i senatorów wobec polskiej gospodarki.
     - Będzie to okazja do weryfikacji przedwyborczych obietnic o konieczności wzmocnienia rynku - dodaje współorganizator spotkania, przedstawiciel loży gdańskiej Business Centre Club w Elblągu, Wojciech Macijewicz.
     Spotkanie ma odpowiedzieć na pytania, jakie będą kierunki tych działań i jaki jest pogląd poszczególnych partii na przykład w sprawie dotychczasowej polityki prywatyzacyjnej czy samozatrudnienia.
     - Forum Debaty Publicznej ma pomagać w rozumieniu tego, co dzieje się wokół nas - mówi dyrektor centrum kultury Antoni Czyżyk. - Tym razem do współpracy zaprosiliśmy Business Centre Club, który ma pomóc przedsiębiorcom w ocenie, które ugrupowania i w jakim stopniu rozumieją gospodarkę.
     Swoje uczestnictwo w spotkaniu potwierdzili już senator Stanisław Gorczyca oraz posłowie Witold Gintowt-Dziewałtowski, Tadeusz Naguszewski i Krzysztof Lisek, którzy zaznaczyli, że jeżeli nie będą mieli innych poselskich zobowiązań, z pewnością spotkają się z przedstawicielami BCC i elbląskimi przedsiębiorcami.
     Debatę poprowadzi wiceprezes zarządu Business Centre Club, kanclerz Loży Gdańskiej Maciej Dobrzyniecki.
     
     ***
     Business Centre Club (istnieje od 1991 r.) jest największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców, a wśród jego członków znajdują się największe międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe, ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze itd. BCC koncentruje się na działaniach, których celem jest rozwój polskiej gospodarki, zwiększenie liczby miejsc pracy i pomoc przedsiębiorcom. Członkowie BCC reprezentują 249 miast.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Panie Wojciechu Macijewicz ! Co Pan chce weryfikować i kogo chce Pan rozliczać z przedwyborczych obietnic, jeśli nowy rząd polski dopiero co powstał, a od daty jego zaprzysiężenia do daty "debaty" upłyną raptem cztery dni, w tym dwa dni wolne od pracy ???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  człowiek interesu(2007-11-15)
 • Wojtek, nie bądz taki Kaczyński. On też rozliczał i odesłali go do kąta. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  elblonżanin(2007-11-15)
 • do roboty. .. .. lenie !!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Pracownik Miesiąca(2007-11-15)
 • Należy zacząć od siebie i sprawić aby np w Pana firmie, czyli Lupusie wszystko grało i ludzie byli właściwie wynagradzani. BCC ma dziwne koneksje z naszą skarbówką, którą zgłaszał do corocznej nagrody. EB
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2007-11-16)
 • a Krasulskiego nie będzie ? To skandal, ten złotousty parlamentarzysta powinien zostać zaproszony, bo warto posłuchać tego co mówi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2007-11-16)
 • Chciałabym, żeby dyrektor Czyżyk zdecydował się, czy chce politykować, czy dyrektorować potrzebnej miastu instytucji kulturalnej. Stojąc w rozkroku nie bardzo sobie radzi w tych dziedzinach, a przez to cierpią elblążanie, którzy nie mają, oprócz imprez tanecznych, zbyt wiele możliwości korzystania z wartościowych, ciekawych programów kulturalnych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  nie tańcząca Krystyna(2007-11-16)
 • chłopaki, weźcie kasę na bar, gdyby nasi posłowie mieli, cytuję, "inne zobowiązania poselskie" i przyszło wam gadać we dwóch
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  barman(2007-11-16)
 • jeśli bufet będzie czynny, to znam jednego posła co przyjdzie napewno /i weżmie ze sobą senatora/
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  zatroskany(2007-11-16)
 • Wreszcie pan witold bedzie mogl sie pochwalic jakich to "uczciwych" metod uzyl do wygrania wyborow. .. .. a moze sie nie przyzna bo wstyd i brak odwagi. .. .. ?????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2007-11-16)
 • Szanowni Państwo popieram wypowiedź przedmówcy, że obecność Posła Leonarda Krasulskiego jest konieczna. Wyborcy z Elbląga chcą poznać Pana posła elokwencję, bystrość umysłu oraz zasób wiedzy o regionie, o budżecie miasta. Kim jest Pan poseł Leonard Krasulski można przeczytać na plakacie wyborczym na zdjęciu na stronie rafzen. pl. Jerzy Kulas
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Jerzy Kulas(2007-11-17)
 • kolaborant, kolaboracjonista ten, kto współpracuje z wrogiem, zaborcą, kto kolaborował z faszystowskimi Niemcami w czasie 2.wojny świat. ; por. quisling. .. . Szanowny poprzedniku: gdy zapoznałem się z śmieszną stroną rafzen. pl to taki jełop jak ty pasuje do słowa kolaborant - donosiciel. I jeszcze jedno: przecież nie jesteś właścicielem Jagodna to co chcesz sprzedać łajzo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Juras(2007-11-18)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Plecaki i tornistry
Prezent na Dzień Chłopaka
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Kalendarz Książkowy z Grawerem