Niedziela 22-07-2018, imieniny Marii, Magdaleny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

PIAP w Światowidzie

 
Elbląg, PIAP w Światowidzie
Rek

W Centrum Spotkań Europejskich Światowid funkcjonuje PIAP czyli publiczny punkt dostępu do Internetu. Cztery komputery Apple iMac, urządzenie wielofunkcyjne i zestaw do wideokonferencji są do dyspozycji elblążan w sali nr 38 w godzinach pracy CSE Światowid.

PIAP (Public Internet Access Point) to w dosłownym tłumaczeniu, publiczny punkt dostępu do internetu. W miejscach użyteczności publicznej takich jak centra handlowo-rozrywkowe, dworce i lotniska, hotele i restauracje, kina i teatry, szkoły i uczelnie, centra informacji i urzędy w warunkach zwiększonego zapotrzebowania na aktualną i rzetelną informację system PIAP okazuje się nieoceniony. Jakiś czas temu, taki punkt powstał także w Światowidzie.
     - Część mieszkańców naszego miasta wie już, że ma możliwość bezpłatnego skorzystania z dostępu do komputera i internetu w Światowidzie. - mówi Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid. - Chcielibyśmy także zachęcić tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że taki punkt istnieje, do przyjścia do nas i sprawdzenia, jak działa PIAP.
     W ramach PIAP -u uruchomiono dostęp do szerokopasmowego Internetu oraz możliwość wydruku dokumentów. W Światowidzie stoją cztery komputery Apple iMac, urządzenie wielofunkcyjne oraz zestaw do wideokonferencji. Można z niego korzystać w godzinach pracy instytucji, czyli od godz. 8 do 16. Dodatkowo funkcjonuje infomat (przy kasie CSE Światowid ) - multimedialne stanowisko informacyjno-prezentacyjne, tam prezentowane są informacje o Warmii i Mazurach.
     
     Projekt „Rozbudowa infrastruktury szerokopasmowego dostępu do Internetu i sieci PIAP-ów w Województwie Warmińsko-Mazurskim" realizowany jest w ramach VII Osi priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2007-2013 - Społeczeństwo Informacyjne, działanie 7.1 Tworzenie infrastruktury Społeczeństwa Informacyjnego.

Edyta Jasiukiewicz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW BIZNES
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Domena funkcyjna .com.pl