Poniedziałek 19-11-2018, imieniny Salomei, Seweryna
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pielęgniarki kończą studia

Rektor Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej zaprasza na pierwsze w historii uczelni uroczyste rozdanie dyplomów absolwentom studiów na kierunku pielęgniarstwo (studia pomostowe). Uroczystość odbędzie się we wtorek 5 września o godz. 11 w auli nr 215 przy ul. Lotniczej 2.

Studia pomostowe na kierunku pielęgniarstwo w EUH-E ukończyły 32 osoby pracujące już w zawodzie pielęgniarki, w tym jeden pan. Najlepsi absolwenci to Halina Nowik, Jolanta Hrebionko, Beata Ziegert, Barbara Spica, Jadwiga Słodkowska, Joanna Rogulska, Arletta Peplińska, Zyta Kemska i Beata Skoczeń.
     - Wydział Nauk o Zdrowiu jest naszym najmłodszym wydziałem. Warto podkreślić, że został wysoko oceniony przez zespół wizytacyjny Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkolnictwa Medycznego w Warszawie oraz Państwową Komisję Akredytacyjną - mówi prof. dr Magdalena Dubiella-Polakowska, rektor EUH-E. - Obecnie kształci na dwóch kierunkach: pielęgniarstwo i fizjoterapia. W najbliższej przyszłości planujemy uruchomić studia II stopnia, a więc magisterskie oraz dwa nowe kierunki: ratownictwo medyczne i zdrowie publiczne. Ubiegamy się o stosowne uprawnienia w ministerstwie.
     - Studia na naszym wydziale dają pewność zatrudnienia - twierdzi dr Jacek Perliński, prodziekan WNZ. - Już teraz otrzymujemy oferty pracy z polskich szpitali klinicznych i regionalnych oraz propozycje pracy poza granicami kraju. Należy zauważyć, że ze względu na braki kadrowe, płace pielęgniarek sukcesywnie wzrastają, co cieszy naszych studentów. Zawód pielęgniarki i fizjoterapeuty to z pewnością zawody z przyszłością.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Polar z haftem
Czapka z nadrukiem
Ręcznik z haftem
Naszywki