Niedziela 22-07-2018, imieniny Marii, Magdaleny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pieniądze płyną do Elbląga

Zarząd Województwa rozstrzygnął kolejne konkursy na dofinansowanie projektów z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Wśród wniosków, które otrzymają unijne dofinansowanie są również dwa elbląskie projekty.

Jeden z konkursów dotyczył podniesienia atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Wpłynęło na niego 14 wniosków, z których trzy otrzymają unijne dofinansowanie. Wśród nich projekt Fundacji Elbląg –Funduszu Lokalnego Regionu Elbląskiego pn. „Skutecznie do pracy”.
     - Celem projektu jest podniesienie atrakcyjności zawodowej poprzez zdobycie nowych umiejętności, doświadczenia pracowniczego i zawodowego, zgodnych z oczekiwaniami i potrzebami lokalnego rynku pracy przez 160 uczniów i uczennice Szkoły Policealnej im. J. Romanowskiej w Elblągu – podkreśla Witold Wróblewski, członek Zarządu Województwa. Projekt będzie realizowany od 1 września 2012 do 31 sierpnia 2014r. Kwota dofinansowania wynosi 369 091,70 zł.
     W drugim konkursie, którego celem było podniesienie poziomu innowacyjności w obszarze edukacji, na dziesięć złożonych wniosków jako jedyny dofinansowanie w kwocie prawie miliona złotych otrzymał projekt Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu pn. „Edukacja na miarę. Rozwijanie kompetencji ogólnych i zawodowych”, którego celem jest poprawa skuteczności nauczania na terenie woj. warmińsko-mazurskiego do końca 2015 roku poprzez wypracowanie, przetestowanie i upowszechnienie innowacyjnego modelu doradztwa edukacyjno-zawodowego.

Joanna Urbaniak, asystent Witolda Wróblewskiego, członka Zarządu Województwa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • i ten pan pokona Nowaczyka w wyborach 2014 zobaczycie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2011-11-29)
 • To są zmarnowane pieniędze. Co po uatrakcyjnieniu i podniesieniu jakości szkolenia, jak nie ma miejsc pracy. Dajcie już ludziom spokój z tym notorycznym kształceniem, bez przełożenia na polepszenie standartu życia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  kropla(2011-11-29)
 • do przedmówcy - czytanie ze zrozumieniem się kłania, to są środki po to, żeby kształcenie było dostosowane do potrzeb rynku, a nie sztuka dla sztuki jak było przed laty
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2011-11-29)
 • Brawo - jak najwięcej środków dla Elbląga!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2011-11-29)
 • popieram - widać, że Elbląg ma swojego człowieka w Zarządzie, który dba o interesy miasta i regionu elbląskiego - oby tak dalej!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2011-11-29)
 • Czyli króko mówiąc administracja jak zwykle wie co doinwestować. Jak zwykle pieniądze zamiast na inwestycje poszły w błoto. Zeby rozdawać kasę potrzeba wiedzy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2011-11-29)
 • Brawo ! Trzeba jak najwięcej kasy, chociażby opłacić rachunki za prąd który oświetla ulice w dzień. Ciekawe który gospodarz niemiecki z innego miasta by sobie pozwolił na to.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Wredny(2011-11-29)
 • Faktycznie - dofinansowania takich programów to paranoja. Miliony wyrzucone w błoto. No comments.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Jonas(2011-11-29)
 • wiadomą rzeczą, że elbląg zawsze jet traktowany po macoszemu i tak pozostanie jak długo bedziemy miec władze/pana/ w olsztynie a nie w gdansku. popatrzmy jak sie zmienia braniwo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  MIESZKANIEC ELBLĄGA(2011-11-29)
 • Dobrze by było żeby pan Wróblewski dalej walczył o fundusze dla Elbląga i Regionu, jeśli się zasłuży ma szanse w następnych wyborach, inaczej nie !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2011-11-29)
 • Gratuluję wszystkim pozyskującym środki unijne. Szacunek.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  100% Elblążanin(2011-11-29)
 • widzisz kropla, pieniądze na kształcenie są potrzebne, aby analfabeci nauczyli się pisać i polepszył się ich standarD życia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2011-11-29)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne I-D TOKYO
Okulary przeciwsłoneczne GENNY
Okulary korekcyjne EVA MINGE
OKOWOKO s.c.