UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Pan dowódca-pułkownik Piotr Pankowski mija się niestety z prawdą w cytowanych przez Redakcję stwierdzeniach - żołnierze elbląskiego batalionu (podobnie jak wszyscy inni biorący udział w nielegalnej, bandyckiej napaści na Irak) bynajmniej nie zginęli za "wolność naszą i waszą", ale oddali życie za interesy jankeskich korporacji naftowych i zbrojeniowych, biorąc udział w bezprawnej, nielegalnej z prawnomiędzynarodowego punktu widzenia, bandyckiej i haniebnej z czysto ludzkiego natomiast, agresji na suwerenne państwo, przeprowadzonej w dodatku pod łajdackimi, propagandowymi i zwyczajnie nieprawdziwymi powodami. Efektami tej napaści jest zanarchizowane państwo irackie, targane dziś wewnętrznym konfliktem i kolejnymi falami terroru, destabilizacja całego regionu Bliskiego Wschodu oraz ok. 1.5 mln cywilnych ofiar śmiertelnych w samym tylko Iraku, do czego niestety Polska przyłożyła swoją niechlubną w tym m. in. przypadku rękę. Hashtagi: #FoodNotBombs
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15 26
  RobertKoliński(2019-11-08)
 • Zamilcz kundlu komunistyczny. Już się pozbierałałeś po przegranych wyborach? Twoi towarzysze za wschodu tylko nie napadają? A czyj rząd wysłał żołnierzy, przecież SLD+PSL.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14 6
  Solder(2019-11-08)
 • RobertKoliński @Solder - Zapominasz prawacka siermięgo intelektualna, że za wysłaniem polskich najemników po "irackie kontrakty" zagłosował prawie cały ówczesny sejm (hipokrytów i imperialnych sługusów od lewa do prawa), zaś następcy tamtej koalicji nie tylko nie wycofali okupantów i agresorów pod flagą biało-czerwoną z Iraku, ale przedłużali każdorazowo ich tam okupacyjną obecność, wysyłali kolejne "zmiany" i dodatkowo napadli jeszcze potem kilka innych krajów, z których Afganistan czy Libia są najbardziej znanymi przykładami łajdackiej a bandyckiej agresji przy polskim udziale. Hashtagi: #CalaPolskaEdukujeNacjotumanstwo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 10
  RobertKoliński(2019-11-08)
 • @Solder - "Nie o rozmowę mu chodzi, tylko o deklaracje. Żebyś mu przytaknął, przyznal rację. .. Inaczej w jego oczach nie masz znaczenia, nie istniejesz, ponieważ liczysz się tylko jako narzedzie. .. "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 2
  (2019-11-08)
 • @RobertKoliński - to teraz opowiedz nam jak to zssr Wyzwalal kraje spod okupacji ze sie na koncu zesssral
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 4
  (2019-11-08)
 • R.K jaką to trzeba być mendą by pluć jadem na swoich , a potem jeszcze chcieć ich reprezentować w euro parlamencie lub sejmie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12 7
  Bno(2019-11-08)
 • @Bno - Jaką? Lewacką. Skompromitowaną. Reprezentującą najbardziej ponury okres w dziejach Polski. Świata.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 2
  dzierzy..nski(2019-11-08)
 • @RobertKoliński - kolinski pier od rzeczy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 5
  (2019-11-08)
 • @RobertKoliński - Zapomnieliście o Czechosłowacji, Węgrach do dzisiaj Czesi na nas plują. Jak czerwonym się nie podoba w Rzeczpospolitej do do swoich macie nie daleko. Zróbcie sobie pochód z czerwoną flagą i marsz w stronę Gronowa lub Grzechotek. Tam przyjaciele was powitają i wywiozą na wczasy syberyjskie. Mój ojciec tam był, teraz czas na wyjazd dla czerwonych, żeby zobaczyli jak traktowali tych którzy o wolny naród Zdradziecki walczyli. Ze względu na oddanie hołdu ludziom którzy walczyli o Polskę wolną czerwoni zamknijcie m...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 4
  z-b(2019-11-10)
 • @RobertKoliński - kiedy Koliński znajdzie uczciwą prace i przestanie żyć z naszych podatków?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2019-11-12)
Reklama