Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Po burzy

Szesnastu mieszkańców hotelowca przy ul. Jaśminowej zostało przekwaterowanych na kilka dni do lokali zastępczych.

Po pożarach dwóch mieszkań w hotelowcu przy ul. Jaśminowej sześć osób zakwaterowano w Ośrodku Interwencji Kryzysowej przy ul. Nowodworskiej, a dziesięć - w hotelu przy ul. Związku Jaszczurczego.
     - Budynek przy ul. Jaśminowej jest całodobowo zabezpieczany, na zewnątrz przez policję, a wewnątrz przez straż miejską – powiedział Artur Zieliński, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga. – Jednocześnie służby elektryczne sprawdzają sprawność instalacji elektrycznej w każdym z lokali mieszkalnych.
     W lokalach, gdzie instalacja jest sprawna, włączany jest prąd.
     - Jednakże w mieszkaniach, do których służby nie mają dostępu z powodu nieobecności lokatorów, prąd nie jest włączany – dodaje Zieliński.
     Mieszkańcy hotelowca mają zapewnione gorące posiłki w stołówce Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
     Jednocześnie rzecznik prezydenta zwrócił się do elblążan z apelem w związku z pożarami i wczorajszym nagłym wzrostem liczby kolizji drogowych.
     „W okresie zimowym występuje zwiększone ryzyko wywołania pożaru, a tym samym zagrożenie spowodowania nieszczęścia dla swoich bliskich oraz współmieszkańców. (...) W przypadku stwierdzenia w mieszkaniu niesprawności sieci elektrycznej, należy niezwłocznie zawiadomić o tym fakcie administrację budynku. (...) Nie mamy możliwości zabezpieczenia idealnych warunków tj. „czarnej” nawierzchni na wszystkich ulicach miasta. Fakt oczyszczenia ulic w okresie zimy nie usprawiedliwia kierowców do jazdy takiej, jak w okresie letnim. (...) Wskazane jest także sprawdzenie ogumienia, a najlepszym rozwiązaniem jest zmiana w pojazdach ogumienia na zimowe”.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Hosting WWW BIZNES
Domena .pl