UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Zadziwiające jest to, jak niektórzy tutaj wypisują, że gdyby nie ZSRR, to Polaków by nie było i że nas wyzwolili. Przecież to Rosja nas napadła razem Hitlerem się dogadali, 17 września wbili nam nóż w plecy podstępnie i to przypieczetowało los Polski, bo tam właśnie odbywała się mobilizacja i uruchamianie rezerw, żeby dalej się bronić, a przez Węgry i Rumunię miało iść uzbrojenie dla Polski, tylko wlsnwi po ataku ZSRR zwrócono statki, a te, które już rozładowano spowrotem załadowano i przez ten Atak ZSRR Polska upadła. Co nie zmienia faktu, że cmentarzom wojennym należy się szacunek i to, że i wśród Rosjan byli też dorzy ludzie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  47 8
  Zen(2019-02-10)
 • @Zen - Co Ty opowiadasz? że niby Francuzi tylko wysłali sprzęt? 4 i 7 września dokonali dwóch nalotów, zmombardowali Berlin, wojska przecięły linię Maginota 8 września i zajęły zagłębie Saary, niektóre francuskie oddziały weszły na głębokość ponad 100 km. Do tego na Bałtyku statki niemiecki nie mogły czuć się bezpiecznie. Cały czas walki morskie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 2
  znaffca(2019-02-10)
 • A to nie jest zaskakujace. Elbkag tkwi wciaz w prl. Mlodzi wyjechali zostalt lesne, czerwone dziadki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 4
  (2019-02-10)
 • Czyżby tylko młodzi posiadali wiedzę i doświadczenie życiowe oraz prawo do swobodnej wypowiedzi? Co niektórym tak się wydaje, bo dali się otumanić szarlatanom politycznym, ,dobrej i jeszcze lepszej zmiany, ,. .. .Nasze życie, ,leśnych dziadków, ,dobiega końca. Przeżyliśmy ponad 70 lat i więcej. .. .I 50 lat pracy zawodowej. Mamy wspomnienia wspaniałe, ale też chwile mroczne. Odbudowaliśmy z ruin kraj. Nie było takiego stanu nienawiści robionej tak jak teraz. W pocie, trudzie rąk i umysłów był czas na przyjażnie, szacunek i przyzwoitość. A Wasze młode życie oby nie było stracone, bo jest zatruwane chciejstwem małych wrednych ludzików.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 4
  (2019-02-10)
Reklama