Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Podsumowanie Dnia Ziemi w Urzędzie Miasta

Zgromadzenie ogólne ONZ ustanowiło rok 2010 Międzynarodowym Rokiem Różnorodności Biologicznej, dlatego tez ogólnopolskie obchody Światowego Dnia Ziemi 2010 przebiegały pod hasłem: Różnorodność w nas, bioróżnorodność wokół nas. Dziś (26 kwietnia) w Urzędzie Miejskim odbędzie się uroczyste spotkanie, podczas którego uhonorowane zostaną placówki edukacyjne wyróżniające się w działalności na rzecz ochrony środowiska.

Dzień Ziemi po raz pierwszy został zorganizowany w dniu 22 kwietnia 1970 r. w Stanach Zjednoczonych i wkrótce święto to stało się świętem ogólnoświatowym. Dzień ten przypomina o problemach ochrony środowiska, a szczególnie podkreśla konieczność dbania o naszą planetę Ziemię.
     Podejmowane przez młodych ludzi przedsięwzięcia i aktywny udział w akcjach ekologicznych świadczą o zaangażowaniu młodzieży w sprawy środowiska naszego miasta. Ta aktywność i działalność młodzieży przyczyniła się do otrzymania wyróżnień i nagród przez miasto Elbląg.
     26 kwietnia (poniedziałek) o godz. 14 w Urzędzie Miejskim w Elblągu na uroczystym spotkaniu zostaną wyróżnione za działalność na rzecz ochrony środowiska i edukacji ekologicznej trzy placówki oświatowe w Elblągu. Indywidualne wyróżnienia otrzymają również najbardziej aktywni uczniowie elbląskich szkół. W trakcie uroczystości odbędzie się występ artystyczny młodzieży z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2.
     W Elblągu w wielu placówkach edukacyjnych odbędą się uroczystości związane z obchodami Dnia Ziemi. Dzień ten to doskonała okazja do zdobycia wiedzy na tematy ekologiczne oraz spotkania ludzi zainteresowanych sprawami ochrony środowiska.
oprac. MW
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naszywka HERB ELBLĄGA
Ręcznik z haftem
Torba z nadrukiem elbląskiej Starówki
Polar z haftem