UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pokonaj tor przeszkód i poznaj bliżej policyjną służbę

Elbląg, Pokonaj tor przeszkód i poznaj bliżej policyjną służbę

Jesteś osobą pełnoletnią ? Chcesz sprawdzić się na torze przeszkód, wygrać cenne nagrody i zobaczyć, na czym polega policyjna służba? Nie czekaj i już dzisiaj zgłoś swój udział w zawodach! Zapisy przyjmujemy do 17 września.

Zawody sportowe ,,Zostań jednym z nas'' odbędą się 21 września w Braniewie (na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Braniewie, ul. Moniuszki 22 A) o godz. 10. Uczestnicy będą zmagać się na sprawnościowym torze przeszkód, tym samym, który pokonuje każdy kandydat do Policji.
     Organizatorem turnieju jest Komendant Powiatowy Policji w Braniewie, wspólnie z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów w Olsztynie.
     Kształtowanie pozytywnego wizerunku Policji w społeczeństwie, zachęcenie do wstąpienia w policyjne szeregi, propagowanie zdrowego stylu życia, aktywnego wypoczynku oraz integracja środowiska funkcjonariuszy i mieszkańców – to główne cele zawodów.
     W zawodach może wziąć udział każda pełnoletnia osoba (poza funkcjonariuszami służb mundurowych). Zgłoszenia należy dokonać poprzez wysłanie formularza (stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu) na adres e-mail : prasowy@braniewo.ol.policja.gov.pl lub osobiście w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Braniewie (ul. Moniuszki 11A). Zapisy przyjmowane są do dnia 17 września.
     Dla najlepszych czekają cenne nagrody – rower o wartości 1500 zł oraz bony pieniężne do zrealizowania w sklepie sportowym.
     Wszelkich dodatkowych informacji udziela oficer prasowy braniewskiej komendy – sierz.szt. Jolanta Sorkowicz (tel. 605 072 285).
     
     W trakcie trwania zawodów uczestnicy, a także wszyscy chętni, będą mogli poznać bliżej policyjne służby – zaprezentują się bowiem policjanci z ogniwa ruchu drogowego, technik kryminalistyki, dzielnicowi, przewodnik psa służbowego z podopiecznym, policyjni antyterroryści oraz funkcjonariusze pełniący służbę na wodzie. Zobacz, na czym polega nasza praca i zostań jednym z nas !
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama