UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Policja zaprasza w swoje szeregi

 
Elbląg, Policja zaprasza w swoje szeregi
fot. policja
Reklama

Służba w policji to wciąż atrakcyjna profesja. Policjanci z Elbląga zapraszają do wstąpienia w swe szeregi. Aktualnie jest 15 wolnych etatów policyjnych. Dla tych, którzy posiadają predyspozycje i chcą nieść pomoc innym, Komendant Miejski Policji w Elblągu ma bardzo dobrą propozycję – możesz zostać policjantem.

O przyjęcie do służby mogą starać się obywatele Polski (nie skazani prawomocnym wyrokiem), korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie i mający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych.
       Wszyscy ubiegający się o przyjęcie do służby w trakcie kwalifikacji są oceniani systemem punktowym. Punkty przyznawane są m.in. za testy wiedzy, sprawności fizycznej i psychicznej oraz poziom wykształcenia i dodatkowe umiejętności. Dokładne informacje dotyczące kwalifikacji i wymogów, dostępne są na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.
       – Wszystkich, którzy są zainteresowani wstąpieniem do policji, a także tych, którzy dopiero się nad tym zastanawiają, zapraszamy do Sekcji Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, która mieści się przy al. Piłsudskiego 5 w Olsztynie – zachęca Komendant Miejski Policji w Elblągu.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Powinno sie zaznaczyć że emeryturka po 65 roku życia będzie jak zmienia niedługo przepisy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  5 0
  (2017-10-04)
 • zapraszają do wstąpienia do służby, ale testy psychologicznie i rozmowa z psychologiem odrzuca 80% kandydatów
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  7 3
  byłykandydat(2017-10-04)
 • @byłykandydat - i bardzo dobrze, powinno się odrzucać obecnie co najmniej 90% bo później jest tak jak widać, nadużywanie władzy i przywilejów, zryty beret może mieć osiedlowy ziemniak ale nie człowiek w służbie publicznej
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  11 2
  KuloMiot(2017-10-04)
 • Jakim człowiekiem bez perspektyw trzeba być żeby wstąpić do policji ? W Chrzanowie nakręcili film propagandowy jest art. na IFP. Poczytajcie komentarze samych policjantów. Takiej patologii nie ma w żadnym związku zawodowym w żadnej dziedzinie w której obowiązuje prawo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 2
  (2017-10-04)
 • Jeżeli ktoś lubi być opluwany, to może iść
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 0
  (2017-10-04)
 • Ukraińcy z To Send International mogą przyjść.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 1
  (2017-10-04)
 • wypiorą im mózgi na szkółce, dadzą kawałek władzy do ręki, zrobią z nich nieśmiertelnych cyborgów chronionych każdym paragrafem, później pierwsza praca, przerażenie co można zrobić z zatrzymanym człowiekiem i przyglądanie się torturom przez starszych kolegów a później już efekt nauki i praktyki w osiągnięciu statystyk.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2017-10-04)
 • Doddam że ci młodzi żeby uzyskać akceptacje starszych kolegów od razu za przykładem stają się brutalni nie znając jeszcze realiów. Bardzo niebezpieczne. Podobnie jak fala w wojsku za komuny i przyłączenie do grupy rządzącej kosztem słabszego przeciwnika.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 0
  eMka(2017-10-04)
 • Zapytajcie o warunki płacowe, kursant- 1.700zł do łapki i praca 7 dni w tygodniu. Dzięki wolę swoje 2.500 w Biedronce
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 1
  Kawaler(2017-10-04)
 • znajomi mówią że nie jest tak źle, podwyżki były i mają byc. .. ale patologia to jest system, że trzeba wyrabiać normy mandatów a jak nie to opier i brak premii. .. nie sa szkoleni żeby pomagac obywatelom tylko zeby zarabiać i być upierdliwi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  szimurina(2017-10-04)
 • --" Aktualnie jest 15 wolnych etatów policyjnych. Dla tych, którzy posiadają predyspozycje i chcą nieść pomoc innym" - Nieść pomoc !!! Akurat to nie pasuje do elbląskiej policji !!! Nieść pomoc. .. ale się uśmiałam !!! Wy nie potraficie czasami z najprostszymi rzeczami sobie poradzić jak zgłaszają obywatele. Po pierwsze często niedouczone funkcjonariusze, lenie, kłamcy i tak można wiele wymieniać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 1
  (2017-10-05)
 • Praca w policji super sprawa, szkoda tylko, że tak mało doceniana i nisko płatna. Patologii wszędzie pełno, łatwy dostęp do dopalaczy, narkotyków i alkoholu powoduje, że "obywatelom" odbija. Policjanci muszą codziennie obcować z tymi degeneratami, narażają swoje zdrowie i życie w zamian za marne pieniądze i brak szacunku. Każdy kto się zdecyduje musi przejść przez ciężkie testy fizyczne, psychologiczne, badania lekarskie, szkołę policyjną a później są wzywani do wszystkiego. A GDZIE STRAŻ MIEJSKA? Ci to dopiero mają pracę, chodzą i mandaty wręczają za złe parkowanie. A może by tak, zamiast wzywać policję np. do pijanych bezdomnych wykręcić numer 986 i trochę odciążyć policję.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  1 0
  mieszkankaZawady(2017-10-09)
Reklama