UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Policjanci kontrolowali samochody ciężarowe i autobusy

 
Elbląg, Policjanci kontrolowali samochody ciężarowe i autobusy
Reklama

 Policjanci ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Braniewie przeprowadzili działania „Bus & Truck”. Celem akcji było wyeliminowanie zagrożeń bezpieczeństwa i porządku publicznego przez kierujących samochodami ciężarowymi i autobusami. Spośród 73 kontroli pojazdów 28 zakończyło się mandatowo.

Wczorajsze (29 lipca) działania miały zasięg wojewódzki. Zadaniem policjantów było ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości występujących podczas wykonywania przewozu drogowego osób i rzeczy oraz sprawdzenie stanu technicznego
       i obowiązkowego wyposażenia pojazdów używanych do tego przewozu. W sumie w działaniach wzięło udział 9 funkcjonariuszy, skontrolowano 73 pojazdy w tym 25 ciężarowych. Ponad jedna trzecia przeprowadzonych kontroli kończyła się decyzją
       o ukaraniu mandatem. W 7 przypadkach stan techniczny pojazdów pozostawiał wiele do życzenia, dlatego też policjanci podejmowali decyzję o zatrzymaniu dowodów rejestracyjnych.
       Uwaga funkcjonariuszy jak zwykle skupiona była także na tych, którzy zbyt szybko poruszają się po naszych drogach. Wczoraj, aż 22 kierowców z nadmierną prędkością jechało swoimi pojazdami, wśród nich 4 kierowało pojazdami ciężarowymi.
       Wzmożone policyjne działania mają na celu eliminowanie zagrożeń bezpieczeństwa
       i porządku w ruchu drogowym. Funkcjonariusze po raz kolejny przypominają kierowcom, że to od ich kwalifikacji i rzetelności zależy zdrowie a nawet życie sporej grupy osób podróżujących.
mł. asp. Maciej Suchecki, zespół prasowy KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama