UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Wniosek: jeżeli holowali do Bryzy 2 km, to stało się to na rzece Elbląg, lub Kanale Jagielońskim. Więc JAKIE TO WODY MORSKIE! Pozdrowienia dla ministra od wszelkich wód Pana Luksa, który przepchnął przez Sejm ustawę, że "morze "zaczyna się przy jeziorze Drużno, a kończy na granicy z Rosją. No chyba że to umowna plaża.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 4
  (2018-05-02)
 • Wody morskie zaczynają się od mostu unijnego w stronę zalewu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  (2018-05-03)
 • owszem niżej to wody PZW. A jezioro Drużno jest nierozerwalną częścią Zalewu Wiślanego - co udowodniło przy ostatniej "cofce" - a co za tym idzie Zatoki Gdańskiej i Bałtyku. Kto tego nie rozumie ten jest" wykształciuch".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  (2018-05-03)
 • Juści, że wyżej
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2018-05-03)
 • anonimie, wewnętrzne wody Morza Bałtyckiego rozciągają sie od terenów portowych naszego miasto, jest to pozostałość po dawnym akwenie morskim zanim sie nie zamulił i mennonici nie pokopali rowów melioracyjnych by wykraść morzu trochę ziemi, w zasadzie nawet Drużno to jezioro pozalewowe pozostałość po dawnej linii morza, jezioro zmienia się w bajoro i zapewne kiedyś zaniknie i pozostanie tylko ciek wodny z pobliskich rzek spływających z wysoczyzny
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  Art:)(2018-05-03)
 • Raczej na Druznie lub odcinku rzeki Elbląg od Elblaga do Druzna. Tam są mielizny i to dwie. Jedną chyba jakoś teraz pogłębiali, bo statek Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej nie mógł przepłynąć z pochylni Całuny do Elbląga i stał przy pochylni Całuny. Piotr
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2018-05-04)
Reklama